Sklep internetowy i Allegro ze zdrową żywnością • Cena: 36 000 zł
 • Przychody: 80 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działający pod własną marką sklep internetowy + sklep Allegro ze zdrową żywnością (produkty typu orzechy, bakalie, kasze, mąki, owoce suszone itp.). Asortyment można dowolnie rozszerzyć o inne naturalne produkty żywnościowe, CBD czy kosmetyki, bo pozwala na to chwytliwa domena.

Sklep oparty na platformie WooCommerce – bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze platforma bez opłat abonamentowych. W pełni skonfigurowany, można dodawać własne kategorie produktów i produkty. Integracja z Przelewy 24 oraz z firmami kurierskimi.

Sklep Allegro pod nazwą marki. Działający od 2 lat. Ok. 400 komentarzy - 100% pozytywne. Status Super Sprzedawcy. Razem ze sklepem sprzedaję konta społecznościowe na Facebook i Instagram.

Sklep istnieje od początku 2021r. Powstał jako źródło dodatkowego dochodu i okazał się bardzo trafionym i rozwojowym biznesem. Roczne przychody to ok. 80 tys. zł przy nakładzie pracy mniej niż 1/4 etatu. Obecnie poświęcam mu 1-4 h dziennie jednocześnie pracując na etat. Przychody oczywiście będą proporcjonalne do czasu i nakładów na reklamę oraz zatowarowania. Trzeba w niego zainwestować czas i opracować reklamę, gdyż do tej pory nie był reklamowany w Google.
Doskonała inwestycja dla kogoś, kto ma niewielkie zaplecze magazynowe i szuka własnego gotowego biznesu lub możliwości pracy z domu. Sprzedaż można kontynuować od razu. Sklep jako w pełni funkcjonujący biznes ma spore perspektywy.

Do tego można zakupić pozostały w magazynie towar, który będzie wyliczony na dzień sprzedaży sklepu (po inwentaryzacji) i sprzedany po cenie zakupu.
Sprzedaż na umowę sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa bez VAT. Sklep ma wielu stałych klientów i zależy mi, żeby nadal wracali zadowoleni, dlatego oferuję niezbędne wsparcie posprzedażowe


Nieruchomości i urządzenia

Cena dotyczy sprzedaży pełnowartościowego sklepu z pełnym oprogramowaniem oraz zapleczem IT oraz materiałami marketingowymi (prawa autorskie, projekty etykiet, zdjęcia) oraz konta Allegro. Dodam również to co mi zostanie do przygotowania paczek i wysyłki (czyste etykiety, opakowania, kartony).


Wsparcie posprzedażowe

Tak.


Powód sprzedaży

Brak czasu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków