Sklep internetowy e-foteliki.pl foteliki i wózki , • Cena: 270 000 zł
 • Przychody: 2 100 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2008
 • Liczba pracowników: 2
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania sklep internetowy e-foteliki.pl o - działający od ponad 15 lat w branży : produkty dla dzieci , foteliki, wózki, akcesoria. Branża z dużym potencjałem rozwoju sprzedaży ( wzrost rok do roku ponad ok 70% )
Sklep internetowy e-foteliki.pl jest wypromowaną marką / domeną od ponad 15 lat, wiele fraz w TOP 10 Google, sprzedaż organiczna na bieżąco, promowany regularnie , wspierany reklamą adwords. Dodatkowo sklep na ALEGRO -poziom super sprzedawcy, sprzedaż ok 60-80 k miesięcznie, sklep empik, ceneo, facebook. Całą infrastruktura sklepów internetowych wzbogacona jest o bardzo dobre domeny nakierowujące, blogowe - branżowe- w pakiecie wszystkie domeny .
Sprzedaż roczna 2 – 2, 3 mln, dochodowy w każdym miesiącu. Sprzedaż w 2023 wzrosła o ok 70 % do roku 2022 ( wynik za 1 kwartał YTY), trend wzrostowy. Branża nie narażona na ryzyka wynikające z pandemii.

Zoptymalizowane koszty funkcjonowania, outsource'owana logistyka , synergia obsługi e-sklepów.
Dla sklepów zorganizowana i zoptymalizowana logistyka, trwałe i oparte na relacjach współprace z dostawcami ( najbardziej znane marki w branży), planowane kolejne marki do wdrożenia.
Zapasy magazynowe ( do zakupu odrębnie wg wartości ‘cogs’) optymalne, bez zalegającego towaru. Nie ma produktów , które nie można sprzedać w przeciągu 2-3 miesięcy. Szybka rotacja magazynowa i płynność dostaw.

Biznes idealny dla rodziny , firmy rozszerzające swoją działalność lub osoby chcącej rozpocząć coś pierwszy raz ale bez ryzyka przeinwestowania i utraty płynności. Stały dochód i duży potencjał rozwoju , możliwa duplikacja pod innymi posiadanymi domenami, wdrożenie kolejnych marek, w tym z innych branże do wdrożenia do gotowego systemu serwisu i logistyki , etc)
Biznes jest jednym z kilku prowadzonych projektów- wystawiony do sprzedaży w celu pozyskania środków inwestycyjnych .

Wszystkie dalsze informacje udzielę bezpośrednio na spotkaniu. Chcę aby biznes trafił do osoby/ rodziny , która z pasją i zaangażowaniem przejmie i poprowadzi go dalej- to istotne dla mnie.
dodatkowo w pakiecie sklep alegro ( 15 lat, super sprzedawca)


Nieruchomości i urządzenia

wyposażenie prezentacyjne , reklama, zapasy, marka, infrastruktura e-commerce


Wsparcie posprzedażowe

6 miesiecy- wsparcie i szkolenia


Powód sprzedaży

pozyskanie środków inwestycyjnych na inne realizowane projekty

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków