Sklep internetowy Allegro - Akcesoria Premium dla zwierząt - ZWROT W ROK • Cena: 70 000 zł
 • Przychody: 150 000 zł
 • Dochody: 70 000 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dobrze prosperujący sklep internetowy w cenie rocznego zysku (prognozowany zwrot po roku), który z pasji do zwierząt i dbałości o ich komfort, stworzył markę rozpoznawalną na rynku akcesoriów dla psów - markę annsew. Jest to polska marka, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości welurowych obroży dla psów i kotów, a także oferuje dodatkowe akcesoria takie jak smycze i kokardki. Produkty annsew są znane z wyjątkowego designu, wysokiej jakości materiałów i ręcznego wykonania.

Są to produkty premium, welurowe obroże w różnych kolorach z akcentami w kolorze różowego złota, smycze, kokardki. Produkty są przyjazne dla zwierząt i środowiska - nie używamy skór zwierzęcych.

W momencie wystawienia oferty biznes działa od 3 lat i 9 miesięcy, średni miesięczny obrót z tego okresu to 12 200 zł (biorąc pod uwagę ostatnie 24 miesiące). Po uwzględnieniu wszystkich kosztów takich jak prowizja Allegro, koszty reklamy, koszty kurierów, koszty zakupu klamr, tkanin, taśm nośnych, kartonów, naklejek, etykiet itp, średnia marża z całego okresu prowadzenie biznesu na sprzedanym produkcie wynosiła 48% (obliczenia z ostatnich 24 miesięcy, cały rok 2022 oraz 2023) , więc zysk na czysto za 1 rok to mniej więcej 70 tys. zł.

Potencjał rozwoju dla nowego właściciela:
Poniżej zamieszczam swoje pomysły jakie miałam na dalszy rozwój firmy i tym samym te pomysły rekomenduję dla przyszłego nowego właściciela.

- Realizacji usług personalizacji: Dodanie usługi grawerowania klamr z imieniem zwierzaka i numerem właściciela. To podejście nie tylko doda wartość produktom, ale także zwiększy ich atrakcyjność na rynku.
- Ekspansji produktowej: Skorzystanie z możliwości wprowadzenia produktów dla dużych psów, poszerzając tym samym zasięg działalności. To otwiera nowe segmenty rynku i umożliwia dotarcie do nowej grupy klientów.
- Wprowadzenie nowych produktów: Rozszerzenie oferty poprzez wprowadzenie na rynek przygotowanych już przez nas szelek w pełnej gamie kolorystycznej. Produkt jest już uszyty w 3 wariantach rozmiaru i gotowy do sprzedaży, wystarczy zrobić zdjęcia produktowe.
- Rozszerzenia kanałów sprzedaży: Rozwój sprzedaży poprzez uruchomienie sklepu internetowego na własnej domenie, platformie erli oraz rozszerzenie obecności na międzynarodowych platformach handlowych takich jak Etsy, Amazon, i eBay. To szansa na zwiększenie międzynarodowego zasięgu i rozpoznawalności marki.
- Rozwoju dodatkowych produktów: Mam kilka pomysłów na produkty, których jeszcze nie ma na rynku lub stanowią niewielkie nisze, czekające na zagospodarowanie.
- Współpracy ze stacjonarną branżą zoologiczną: Rozmowy na temat współpracy ze sklepami zoologicznymi, otwierając nowe możliwości dystrybucji i zwiększając zasięg produktów.

Oferuję cały biznes i wszystko, co z nim związane:
- rozwinięte konto Allegro z blisko 4 letnią historią,
- profesjonalne zdjęcia produktowe i opisy budujące wizerunek marki,
-100% zadowolonych klientów i pozytywnych komentarzy, co jest praktycznie niespotykanym wynikiem,
- sklep na platformie Empik, wymagający odświeżenia i wgrania pełnej oferty produktów
- know-how,
- kontakty do zaufanych dostawców.

* W podanej cenie nie został uwzględniony towar handlowy około 15 tys. zł.

Zapewniam pełne wsparcie i przekazanie wiedzy nowemu właścicielowi, aby zapewnić płynne przejęcie i kontynuację sukcesu firmy.
Idealna inwestycja dla:
- Osób pasjonujących się branżą produktów dla zwierząt,
- Przedsiębiorców szukających gotowego biznesu online z potencjałem globalnej ekspansji i dalszego rozwoju firmy.
- Inwestorów zainteresowanych branżą produktów premium dla zwierząt, czy po prostu szukającym biznesu opartego o wysokomarżowe produkty pod własną marką
- Przedsiębiorców mających związek z branżą szwalniczą.

Zainteresowanych proszę o kontakt: Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana tą ofertą, proszę o kontakt. Chętnie udzielę więcej informacji i odpowiem na wszelkie pytania.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniam pełne wsparcie i przekazanie wiedzy nowemu właścicielowi, aby zapewnić płynne przejęcie i kontynuację sukcesu firmy.


Powód sprzedaży

Wyjazd za granicę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków