Sklep internetowy • Cena: 64 200 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam bardzo dobrze prosperujący biznes e-commerce z opatentowanym produktem.
Oferta dotyczy pasty do mycia zębów w proszku w 4 smakach oraz naturalne szczoteczki do zębów. Jest to jedyny taki produkt w Polsce gwarantujący bezpieczną i bezkonkurencyjną sprzedaż na rynku wraz z udzieloną licencją patentową. Marka została założona w 2019 roku, firma jest bez zadłużeń i bez kredytów.

W ciągu 4 lat intensywnego działania marketingowego i sprzedażowego zyskaliśmy grono wiernych klientów oraz dużą rozpoznawalność marki. Sklep posiada: modyfikacje dla SEO, wersję językową UK/DE/UA, opinie klientów, teksty pisane pod pozycjonowanie, odroczone płatności PayPo, bazę klientów, dopracowaną wizualizację graficzną.

Prowadzenie sklepu nie wymaga zaawansowanych umiejętności programistycznych. Panel obsługi sklepu jest bardzo prosty i intuicyjny, a wszystkie zamówienia można obsługiwać z poziomu komputera lub telefonu (dedykowana darmowa aplikacja Shoper).

Jednorazowa opłata za całość 45000 zł netto.
Plus opłata za udzielenie licencji patentowej -19200 zł netto / za pierwszy rok.


Nieruchomości i urządzenia

W cenę ostateczną jest wliczony:

- Sklep internetowy na platformie Shoper, która jest innowacyjnym i bardzo rozwojowym oprogramowaniem dla e-commerce z wyspecjalizowanym panelem administracyjnym i sprawną pomocą techniczną, z aktualnymi regulaminami i polityką prywatności napisaną przez kancelarię prawną, co daje bezpieczeństwo handlu na rynku e-commerce, certyfikat bezpieczeństwa SSL. W sklepie skonfigurowane są również e-płatności z szybkimi przelewami oraz możliwość korzystania z aplikacji, ułatwiających m.in. zamawianie przesyłek kurierskich i tworzenie etykiet.
- Sklep Allegro opracowany graficznie z prawami do zdjęć i z opiniami klientów, baza klientów oraz z wysokimi ocenami za obsługę klienta.
- Zastrzeżone i opłacone na bieżąco domeny z końcówką (.pl) i (.com).
- Spersonalizowane kartony wysyłkowe wraz z wykrojnikiem, projekty ulotek, podziękowań, instrukcję obsługi.
- Prawa autorskie do wizualizacji graficznej i zdjęciowej.
- Księgę znaku stworzoną przez profesjonalną graficzkę. Księga znaku to dokument zawierający logotyp, sugerowane czcionki i kolory dla identyfikacji wizualnej.
- Know how oraz wsparcie we wdrożeniu przez pierwszy miesiąc.
- Pozostały towar na magazynie - spersonalizowane naturalne szczoteczki z logo marki.


Wsparcie posprzedażowe

Pomoc przez miesiąc po zakupie firmy.


Powód sprzedaży

Osiągnięty cel.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków