Sklep e-commerce • Cena: 250 000 zł
 • Przychody: 2 050 000 zł
 • Dochody: 400 000 zł
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 3
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania marka z branży e-commerce oferująca odzież/gadżety z unikalnymi, projektowanymi przez nas nadrukami oraz wykonująca zlecenia hurtowe dla klientów biznesowych – produkty z własnym nadrukiem/ logo. Nie jest to dropshipping czy sprzedawanie gotowców.

Wyniki finansowe z ostatnich dwóch lat:
- Przychód za rok 2021: 2 050 000 zł brutto (dochód około 400 tys. zł netto).
- Przychód za rok 2022: 2 100 000 zł brutto.

W skład oferty wchodzi dochodowy sklep internetowy (własna domena) oraz konta na platformach sprzedażowych (Allegro, Shopee, Erli, Empik, Amazon). Sklep działa nieprzerwanie od września 2019 roku i przez cały ten czas był pozycjonowany przez profesjonalną agencję. W sumie na pozycjonowanie zostało wydane ok. 120 000 zł i pojawiamy się na pierwszej stronie Google przy wielu frazach dotyczących nie tylko naszych produktów, ale i własnego nadruku.
Grafika przedstawia sprzedaż detaliczną za 2022 – reszta obrotu stanowiły zamówienia B2B.

Data założenia: wrzesień 2019
Rodzaj klientów: Detaliczni oraz B2B
Zasięg działania: Ogólnopolski (sprzedaż w 100% online)
Organic search za 2022 rok: ok. 600 zamówień na kwotę 75 tys. zł netto.
Sklep jest połączeniem sprzedaży dla klientów detalicznych (odzież, torby, plecaki, pudełka, leżaki i inne produkty z nadrukami – głównie nadruki na konkretne okazje takie jak Dzień Matki, Ojca, Święta, Walentynki) oraz dla klientów biznesowych, dla których oferujemy wykonywanie znakowania na wszystkich dostępnych produktach ze sklepu.
Wszystkie platformy sprzedażowe są profesjonalnie zintegrowane za pomocą Baselinkera – minimalny nakład pracy, generowanie zamówień z kilku różnych platform 1 kliknięciem.


Największą sprzedaż (klienci detaliczni) zapewnia sklep i konto na Allegro. Jeśli chodzi o Allegro to w kategoriach, w których wystawiamy swoje produkty zawsze byliśmy w TOP3 najlepszych sprzedawców jeśli chodzi o produkty okolicznościowe.
Jest to idealny biznes do przejęcia przez różnego rodzaju drukarnie, agencje reklamowe, podobny sklep internetowy, ale nie tylko. Jeśli chcesz rozpocząć tego typu biznes to lepiej kupić gotowy, rozkręcony sklep z wypozycjonowaną stroną i tysiącami pozytywnych komentarzy w sieci niż budować to wszystko od podstaw.
Biznes posiada szerokie możliwości rozwoju – rozwijanie sprzedaży na innych platformach, wysyłanie ofert (katalogów) do nowych klientów, szersza współpraca z klientami zagranicznymi itp.
Dla zainteresowanych po kontakcie prześlemy pełną ofertę z wszystkimi danymi, linkami, screenami, wyliczeniami itp.

Włożyłem w ten biznes mnóstwo pracy i serca, z wykształcenia jestem informatykiem, więc większość rzeczy robiłem/ nadzorowałem osobiście. Poniosłem na to również duży nakład finansowy (pozycjonowanie, prace grafika, copywriting itp.).

Cena, jaką proponuję, uwzględniając poniesione koszta i nakład pracy to 250 000 zł, ale rozważę również inne rozsądne propozycje.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.


Nieruchomości i urządzenia

Oferta obejmuje sprzedaż całego pakietu:
- Sklep internetowy zbudowany na platformie Shoper, stale udoskonalany, wyposażony w wiele dodatków, od 3 lat pozycjonowany.
- Blog z artykułami pisanymi pod SEO.
- Konto na platformie Allegro z wystawionymi wszystkimi produktami (1300 ofert). 100% pozytywnych komentarzy (ponad 2 tysiące ocen z ostatnich 12 miesięcy, żadnego negatywa!).
- Sklepy na innych platformach sprzedażowych: Shopee, Erli, Amazon, Empik, Morele.
- Profil firmy na Panorama Firm, Oferteo, Biznes Finder.
- Prowadzone estetycznie i regularnie konta w social mediach: Facebook (prawie 6 tys. polubień), Instagram (ponad 700 polubień).
- Logo, identyfikacja wizualna marki.
- Kilkaset grafik marketingowych (banery, grafiki na stronie i social mediach, materiały do reklam w Google Ads i w social mediach).
- Gotowe pliki graficzne pod klisze drukarskie.
- Katalogi produktowe w 3 językach.
- Kilka tysięcy zdjęć produktowych.
- Baza kontaktów (producenci, dostawcy, SEO, grafik).
- Baza wracających cyklicznie klientów biznesowych w Polsce i za granicą – klienci zadowoleni z naszych usług i deklarujący współpracę w przyszłości.
- Możliwość przepisania umów z firmami kurierskimi, dostawcami, Agencją zajmującą się pozycjonowaniem, SEO oraz reklamą w Google Ads itp.

W cenie jest również asortyment:
- gotowe do wysyłki produkty z wykonanymi nadrukami (wartość około 20 tys. zł);
- pozostałości akcesoriów typu metki do odzieży, folijki do pakowania, foliopaki, pudełka itp.;
- niezadrukowane produkty do naniesienia na nich nadruków (wartość około 15 tys. zł);
- termotransfery z naszymi wzorami (+1000 sztuk) – gotowe do wgrzania w ww. produkty;
- 2 szt. drukarek do etykiet (1 szt. kosztuje ok. 1000 zł) – używane przez kilka miesięcy + nawijarka do etykiet (nowa, nigdy nieużywana).


Wsparcie posprzedażowe

Ofertuję 30 dniowe wsparcie posprzedażowe.


Powód sprzedaży

Sprzedaję z powodu przeprowadzki i otrzymania bardzo korzystnej propozycji pracy na pełen etat. W związku z tym nie będę miał już czasu na rozwój marki. Firma posiada tysiące zadowolonych klientów, więc zależy mi, aby nowy nabywca również bardzo dbał o jej funkcjonowanie i rozwój. Oferuję wsparcie posprzedażowe przez 30 dni. Na terenie Małopolski możliwe osobiste spotkanie.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków