Sklep butik z odzieżą dziecięcą i młodzieżową m.in hiszpańskiej marki MAYORAL • Cena: 55 000 zł
 • Przychody: 550 000 zł
 • Dochody: 80 000 zł
 • Rok założenia: 2013
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

„myśl pozytywnie, ubieraj kreatywnie”
Lollipops to jedyny w swoim rodzaju butik z odzieżą dziecięcą i młodzieżową. Stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach czyli naszych pociechach. To magiczne miejsce gdzie znajdą Państwo wyjątkowe i niepowtarzalne ubranka dla swojego dziecka.
Odzież dostępna w naszym butiku to przede wszystkim szyk, styl ale też wygoda. Proponujemy ubranka na każdą okazję. Zarówno na ważne uroczystości jak również na weekendowe wypady i oczywiście do codziennego użytku. Zapewniamy, że oferowane przez nas ubranka wykonane są z najwyższej jakości materiałów, ze szczególną dbałością o nawet najmniejsze detale, a przy tym zawsze zgodnie z najnowszymi trendami mody. Wszystko to po to by Państwa dziecko wyglądało i czuło się unikalnie i wyjątkowo! Tyle tytułem wstępu - wszelkie dodatkowe informacje z chęcią zaprezentuję na spotkaniu.
Możliwości rozwoju:
Z racji co rocznego wzrostu poziomu sprzedaży w punkcie stacjonarnym oraz otwarcia dodatkowego kanału sprzedaży za pośrednictwem sklepu online działalność ma realne perspektywy dalszego rozwoju.


Nieruchomości i urządzenia

W skład oferty sprzedaży wchodzą m.in.:
- FanPage firmy na FB z polubieniami na poziomie 5500
- pełna satysfakcja pozyskanych klientów
- zbudowane relacji ze stałymi klientami
- zbudowane relacji ze stałymi kontrahentami
- wszelkie materiały marketingowo-reklamowe marki potrzebne do kontynuowania wsparcia marketingowego z użyciem wypracowanych już metod/standardów
- w pełni zautomatyzowany system magazynowo-sprzedażowy w oparciu o system Small Biznes sprzężony z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych
- w pełni wyposażony lokal w oparciu o projekt profesjonalnego projektanta z użyciem najwyższych jakości materiałów w połączeniu z unikalnym stylem lokalu. Punkt jest wyposażony w stały monitoring
- sprzęt elektroniczny (laptop, drukarka fiskalna, skaner kodów kreskowych) oraz wszelki sprzęt sklepowy (np. żelazko parowe, odkurzacz itp.)
- w pełni zautomatyzowana strona online [dane ukryte] (aktualnie wyłączona) umożliwiająca kontrolę stanów magazynowych na zasadzie real-time basis
- oraz wiele innych


Wsparcie posprzedażowe

W zależności od poziomu zainteresowania przyszłego nabywcy udzielimy wszelkiego wsparcia w celu wdrożenia, przygotowania do utrzymania poziomu sprzedaży na co najmniej tym samym poziomie oraz wsparcia w celu zwiększenia poziomu sprzedaży. Dodatkowo przekażemy wszelkie kontakty w celu umożliwienia kontynuowania prowadzenia działalności.


Powód sprzedaży

Brak czasu na kontynuowanie opieki nad sklepem z powodu otrzymania dotacji na inną działalność oraz równoległe prowadzenie innych projektów.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków