Skład węglowy, skład opału, sprzedaż hurt i detal • Cena: 500 000 zł
 • Przychody: 2 300 000 000 zł
 • Dochody: 80 000 zł
 • Rok założenia: 1997
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Witam!


MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY DETALICZNEJ I HURTOWEJ

Aktualnie sprzedaż węgla, ekogroszku, miału, brykietu, peletu
Baza TRANSPORTOWA z warsztatem i waga 50ton.

Sprzedam Firmę i wynajmę plac.

Firma działa już 12 lat w tym samym miejscu.

Działający skład wraz z całym wyposażeniem, a także pełną bazą dostawców i odbiorców. Siedziba składu mieści się w bardzo dobrej lokalizacji z parkingiem dla klientów. Skład opału działa od 2006 roku i jest bardzo dobrze znany na lokalnym rynku.
Dobrze prosperująca firma z pewnym zyskiem i obrotem.


ZATOWAROWANIE: wszystkie rodzaje węgla (miał, brykiet węglowy, brykiet drzewny , ekogroszek, orzech, kostka, drewno opałowe i kominkowe.WYPOSAŻENIE:
Samochody do rozwożenia węgla , wózki widłowe z łyżką i widłami, wagopakowarka do ekogroszku + waga elektroniczna, kruszarka do węgla, przesiewacz, traktor MF z turem.

PUNKT: Firma znajduje się przy drodze krajowej DK 72
Do zjazdu na A1 i A2 około 20km. Stryków , Natolin

ŁÓDZ - Rawa Mazowiecka.


Możliwości rozwoju:
Pewny rozwój. TAK


Nieruchomości i urządzenia

CHARAKTERYSTYKA OBIEKTU

Hala magazynowa o powierzchni 652 m2 wraz z placem o powierzchni 11700 m2 zlokalizowana jest w województwie łódzkim, w gminie Brzeziny, w miejscowości Przecław. W większości teren jest utwardzony, całkowicie ogrodzony oraz pod nadzorem firmy ochroniarskiej. Na terenie znajduje się waga samochodowa
(50 ton). Teren znajduje się przy głównej drodze Łódź – Rawa Mazowiecka (nr 72, kierunek Warszawa) i posiada bezpośredni wjazd z trasy głównej.
Do

Obszar zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od większych miast regionu łódzkiego: Łódź (35 km), Skierniewice (32 km), Rawa Mazowiecka (37 km), Tomaszów Mazowiecki (40 km). W bliskim położeniu znajdują się dwa mniejsze miasta: Koluszki i Brzeziny, natomiast odległość do Warszawy wynosi 130 km.

Do zjazdu na A1 i A2 około 20km. Natolin i Stryków

Na terenie znajduje się dużo wolnej powierzchni do zagospodarowania pod dowolną działalność, a dodatkowo przy głównej bramie wjazdowej jest dużo miejsca przeznaczonego na zamieszczenie bannerów, tablic informacyjnych służących promocji firmy czy też oferowanych produktów. Dobra lokalizacja prezentowanego miejsca (przy głównej trasie) sprzyja odpowiedniej komunikacji z otoczeniem i daje możliwość dotarcia z przekazem (promocją firmy) do potencjalnych klientów.


Wsparcie posprzedażowe

Pełne wsparcie w początkowej fazie przejęcia firmy.


Powód sprzedaży

Zmiana profilu firmy.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków