Sieć restauracji na Śląsku • Cena: 2 590 000 zł
 • Przychody: 7 000 000 zł
 • Dochody: 1 300 000 zł
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 30
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam bardzo dochodowe restauracje na Śląsku. Sieć generuje średnio miesięcznie 100-130 tyś dochodu co w skali roku daje od 1,2 do 1,4 mln dochodu.
W chwili obecnej narastająco od początku roku do końca sierpnia dochód sieci wynosi 841 tyś zł

Restauracje są biznesowo bardzo dobrze sprofilowane i działają w segmencie odpornym na kryzys.
Mają stabilną kadrę pracowniczą o długim stażu i doświadczeniu. Całość jest zarządzana przez Menagera Zarządzającego co pozwala na czerpanie przychodu pasywnego z biznesu.

Lokale znajdują się zarówno w galeriach handlowych jak i na ulicy. Obsługują miesięcznie ponad 20 tyś klientów (paragonów ) i posiada olbrzymi potencjał wzrostu w krótkim horyzoncie czasowym.

Każdy lokal ma możliwość maksymalizacji przychodów poprzez:
- rozbudowanie istniejącego kanału sprzedaży na wynos / dowóz.
- zwiększenie przychodów poprzez sprzedaż komplementarną (uzupełniającą) w punkcie kawiarnianym znajdującym się na terenie restauracji.
- dodatkowe źródła przychodu można osiągnąć poprzez organizację imprez okolicznościowych, (komunie, urodziny itp.) czy spotkań biznesowych.

Model biznesowy idealnie nadaje się do skalowania zarówno poprzez rozwój własny na nowych lokalizacjach (regularnie otrzymujemy zapytania z tym związane) jak i poprzez opracowanie systemu franczyzowego i sprzedaż tego modelu do potencjalnych franczyzobiorców.

Możemy przekazać pełne knwo-how firmy pozwalające na szeroką ekspansje na rynku polskim ale i zagranicznym w tego typu modelu biznesowym
Przekażemy dane kontaktowe do firm i ludzi z którymi współpracujemy w zakresie nowych lokalizacji (inwestycji) tj.: technologów, architektów, firmy budowlane, branżowe, dostawcy sprzętu technologicznego. Wszyscy to wypracowani i sprawdzeni przez lata partnerzy, którzy rozumieją i działają w tego rodzaju inwestycjach od wielu lat. Pozwala to na dalszy rozwój sieci w modelu ograniczającym możliwość popełniania błędów na etapie inwestycyjnym oraz w kosztach uzasadnionych ekonomicznie.

Informacje te mogą stanowić doskonałą bazę do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa jak i stanowić cenny i łatwy do zmonetyzowania zasób w przypadku rozwoju w modelu franczyzowym (o możliwościach w tym zakresie opowiemy na spotkaniu)

Firma nie posiada zobowiązań kredytowych, wszystkie inwestycje były finansowane ze środków własnych spółki. Firma nie posiada żadnych przeterminowanych zaległości wobec kontrahentów, jest w pełni wypłacalna i na bieżąco reguluje swoje wszystkie zobowiązania.
Firma ma podpisane długoletnie umowy na energie elektryczną w bardzo atrakcyjnych stawkach co pozwala osiągać przewagę konkurencyjna na lokalnym rynku.

Pozostałe informacje możemy przekazać osobom zainteresowanym po wstępnej weryfikacji na spotkaniu.


Nieruchomości i urządzenia

Sprzęt gastronomiczny wysokiej jakości pozwalający efektywnie obsługiwać kilkaset klientów dziennie, meble, inwestycja w środki trwałe (lokale)
Dobrze spozycjonowane media społecznościowe


Wsparcie posprzedażowe

3 miesiące


Powód sprzedaży

Powiem na spotkaniu

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków