Sieć 3 klubów treningu w topowych lokalizacjach Warszawy ATRAKCYJNA CENA • Cena: 460 000 zł
 • Przychody: 750 000 zł
 • Dochody: 120 000 zł
 • Rok założenia: 2007
 • Liczba pracowników: 10
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

ZNACZACO OBNIŻONA CENA!!! ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Aktualizacja. Dzięki niewielkiej reorganizacji istnieje możliwość prowadzenia wszystkich aktywności jako usług paramedycznych lub rehabilitacyjnych co zapewni ciągłość działania w czasach pandemii. Szczegóły przedstawię na spotkaniu...
Sprzedam sieć 3 klubów treningu personalnego-medycznego zlokalizowanych w bardzo atrakcyjnych miejscach Warszawy: Żoliborz, Mokotów oraz Wilanów Kluby funkcjonujące rentowne z dużym potencjałem rozwoju i dużą bazą klientów. Ze względu na wyprowadzkę sprzedaje wszystkie kluby wraz z kompleksowym wyposażeniem opartym o sprzęt najwyższej jakości marki Technogym połączony z wyposażeniem do treningu funkcjonalnego, cross treningu, poprzez rehabilitację skończywszy na najpopularniejszej ostatnimi laty formie treningu elektrostymulacyjnego EMS na urządzeniach Xbody ( najlepszym wśród urządzeń EMS ) daje możliwość świadczenia usług nawet najbardziej wymagającemu Klientowi kategorii premium. Poniżej przedstawiam opis każdej z lokalizacji.

Mokotów (ekskluzywne osiedle Marina Mokotów ) 175k pln

Studio w tej lokalizacji funkcjonuje od ok 5 lat z czego najnowszy lokal (po przenosinach z budynku obok) przygotowany w 2017 roku zaadoptowany jako „Open space” w którym jednoczenie może odbywać się 3-4 treningi personalne. Miejsce ma stałą bazę klientów a potencjał może znacząco wzrosnąć ponieważ w trakcie jest budowa kolejnego ekskluzywnego osiedla marina II co podwoi liczbę mieszkańców z 5tys do ok 8-10tys daje to możliwości wypełnienia grafiku. Studio składa się z Sali treningowej ok 80m2 przestrzeni na niewielkie 2 szatnie ok 12m2 toaletę z prysznicem 5m2 oraz pokoju masażu z oddzielną umywalką ok 8m2.

Lokal jest klimatyzowany i wentylowany w sąsiedztwie inne lokale usługowe: stomatolog, restauracja, spa

Wilanów 110k pln

Kameralne i zarazem bardzo estetycznie zaprojektowane miejsce do treningu gdzie na powierzchni 105m2 jednocześnie mogą odbywać się 3 treningi personalne. Lokal przygotowany od podstaw pod kątem świadczenia usług personalnych. Butikowy charakter miejsca ma zapewnić ćwiczącym kameralność i intymność w porównaniu do dużych siłowni mieszczących się w miasteczku wilanów. Potencjał lokalu zwiększył się ostatnimi czasy za sprawą zakończonej inwestycji, która znacząco zwiększy liczbę potencjalnych klientów ze względu na wybudowane nowe apartamentowce i otwarcie zamkniętej wcześniej ulicy. Lokal składa się z sali treningowej ok 70m2 i dwóch szatni wraz z toaletami i prysznicami(35m2) Wszystko wykończone zostało w sposób estetyczny tak aby klient miał odpowiedni standard zaoferowanej usługi. Miejsce posiada wentylacje przyłącza do klimatyzacji oraz instalacje alarmową firmy Solid, dostęp do internetu.

Żoliborz (Zielony Żoliborz ulica Rydygiera) 175k pln

Lokal usytuowany w sercu rozbudowującego się Zielonego Żoliborza gdzie powstające cały czas nowe inwestycje przyciągają kolejnych zamożnych mieszkańców a o atrakcyjności miejsca mogą świadczyć liczne restauracje kawiarnie sale zabaw miejsca edukacyjne, studia spa nowoczesne centra medyczne itp
Na ulicy Rydygiera to stworzone od podstaw nowoczesne studio składa się z dwóch sal ok 70m2 i 40 m2 oraz dwóch szatni i dwóch toalet wraz z prysznicami i niewielkim zapleczem technicznym. Całość daje możliwość prowadzenia jednocześnie 4 treningów personalnych.
Całość ma ogromny potencjał wynikający z lokalizacji które dają możliwość obsługi Klientów z całej Warszawy,
sąsiedztwo znanych Firm daje możliwości współpracy ( z instytutami urody, szkołami tańca, prywatnymi przychodniami medycznymi )
możliwość wdrożenia usług dodatkowych takich jak: konsultacje dietetyczne, rehabilitacja, catering dietetyczny.
Szczegóły przedstawię na spotkaniu. Proszę o poważne oferty. Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczych klubów. Na każdy lokal podpisana jest długoterminowa umowa najmu z możliwością przedłużenia lub wykupienia.
Każdy z opisanych lokali może świadczyć usługi zarówno z dziedziny sportu, medycyny rehabilitacji, kosmetologii, dietetyki a potencjał Klientów jest zagwarantowany jednymi z najlepszych warszawskich lokalizacji w których znajdują się studia.


Nieruchomości i urządzenia

3 lokale usługowe przygotowane od podstaw po kątem prowadzenia zajęć o charakterze: sportowym, rehabilitacyjnym, dietetycznym
W skład wyposażenia wchodzą:
3 x urządzenia elektrostymulacyjne Xbody New Wave
3 x bieżnie Technogym Run 700
1 x bieżnia Technogym JOG 500
1 x Urządzenie Wielofunkcyjne Kinesis Personal
1 x Technogym Kinesis Wall alpha beta gamma delta
1 x Kinesis Station
4 x Technogym easy line
2 x Rower Technogym
3 x Half Rack
1 x Brama wielofunkcyjna + maszyna smitha
1 x brama wielofunkcyjna body solid
2 x sztangielki ze stojakiem 1-10kg
3 x zestaw Kettlebells
3 x wyposażenie Recepcji
duża ilość przyborów do treningu funkcjonalnego i rehabilitacji
wyposażenia szatni, prysznice.Wsparcie posprzedażowe

Przekazanie pełnej bazy klientów, wdrożenie w system zarządzania treningami, przekazanie informacji o prowadzeniu firmy


Powód sprzedaży

wyjazd

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków