Serwis telefonów - naprawa wyświetlaczy • Cena: 99 000 zł
 • Przychody: 310 000 zł
 • Dochody: 240 000 zł
 • Rok założenia: 2013
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam biznes serwisu telefonów. Specjalizuję się w naprawie wyświetlaczy, wymiany samych szybek w wyświetlaczach. 80% napraw w serwisach GSM to naprawy wyświetlaczy. Sam sprawdź te dane.

Posiadam 10 letnią wiedzę na temat tego biznesu. Serwis prowadzę od 2013 roku. Mało jest serwisów, które potrafią oraz mają specjalne maszyny do wymiany samej szybki wyświetlacza w telefonie. U mnie masz wszystko w pakiecie, razem z moja wiedzą.

Podzielę się każdym "sekretem", do których odkrycia trzeba zapłacić setkami zniszczonych wyświetlaczy oraz kolejnymi próbami, aby dojść do wniosków do jakich ja doszedłem. Jeśli masz w tym temacie już wiedzę, to nie muszę przekonywać, że wiedza to klucz w tej branży.

Posiadam mój autorski pomysł na bezpieczny demontaż szybki, z minimalnym ryzykiem zepsucia ekranu pod spodem (odkąd wymyśliłem tą metodę, każdy jeden ekran naprawiłem ze 100% skutecznością). Demontaż szybki jest najbardziej krytycznym momentem całej naprawy. W cenie biznesu przekażę Ci czym i jak to zrobić, o czym większość serwisów nie wie, a jest to coś, co pozwoli Ci być o krok przed konkurencją. Biznes dochodowy, a przy dobrej lokalizacji bardzo dochodowy i na czasie.

Wymieniam listę podstawowych rzeczy wchodzących w skład ceny, ale na pewno jest ich jeszcze więcej.

1. Maszyny do przeprowadzenia pełnego procesu naprawy telefonu
2. Chwytliwa nazwa firmy
3. Wizytówka Google grubo ponad 100 opinii, ocena 5,0
4. Baza wracających klientów w związku z dużym zadowoleniem z usług
5. Sklep internetowy z usługami naprawy z długa historią (ważne pod kątem SEO dla google) + domena strony
6. Moja pomoc jednodniowa w podłączeniu wszystkich maszyn i wytłumaczeniu jak działają oraz podpowiedzi jakie najlepsze są ustawienia
Flota maszyn pozwala wykonywać wymiany szybek niemalże bez żadnych tego śladów.
7. Autorski pomysł na bezpieczny demontaż szybki

Wysoka powtarzalność. Wysoka marża na usługach. Klienci za sprawą najlepszej oceny w mieście potrafili przyjeżdżać specjalnie do mnie z miast pobliskich.

Nie będę miał żadnych tajemnic, zdradzę każdy składnik tak wysokiej skuteczności i najwyższego zadowolenia klientów (5,0 w google), ponieważ ze względów zdrowotnych nie mogę wrócić do tego biznesu. Jeśli ktoś z pasją kupi ode mnie ten biznes, który pielęgnowałem przez ostatnie 10 lat, będę się cieszył.


Nieruchomości i urządzenia

Flota maszyn
Dużo nowych części do napraw
Wizytówka Google
Strona www
Sklep www (dopracowany pod kątem sprzedaży usług on-line/wysyłkowo)
Moja wiedza know-how
Autorski, bezpieczny sposób demontażu zbitej szybki


Wsparcie posprzedażowe

1. Moja pomoc jednodniowa w podłączeniu wszystkich maszyn i wytłumaczeniu jak działają oraz podpowiedzi jakie najlepsze są ustawienia.
2. Autorski pomysł na bezpieczny demontaż szybki
3. Podzielę się każdym "sekretem"


Powód sprzedaży

Sprzedaż z powodu alergii skórnej (potwierdzenie w postaci zdjęć i badań) oraz problemów z odcinkiem szyjnym kręgosłupa.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków