Serwis laptopów i komputerów • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 1
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

W związku z dynamicznym rozwojem wytypowaliśmy dwa nasze oddziały do sprzedaży:
Laptopos Lubin oraz Laptopos Głogów. Mogą być spełnieniem Twojego marzenia o własnej firmie. Pierwszy krok już wykonaliśmy, oddziały są otwarte i wyposażone, więc jeśli chcesz prowadzić własną firmę, a komputery to twoja pasja - śmiało. Dołącz do Laptopos Ogólnopolskiej Sieci Serwisowej.

Właśnie tak chcielibyśmy, aby działała nasza sieć – jak dobrze współpracująca sieć partnerów wykonujących usługi o jak najwyższej jakości. Naszym partnerem może zostać każdy z pasją, wiedzą i zaangażowaniem.

Dzięki sukcesowi prowadzenia własnych oddziałów chcemy przekazać możliwość rozwoju innym. Nasi klienci cenią nas za uczciwość, umiejętność doradzenia optymalnego rozwiązania ich problemu i szybkość działania. Większość serwisów trzyma sprzęt klientów przez długie tygodnie. Naszą filozofią jest zamknąć zlecenie serwisowe najpóźniej w 72 h w normalnym trybie i w 24 h w trybie ekspress. To daje nam ogromną przewagę nad konkurencją. Nie zawsze naprawa sprzętu klienta za wszelką cenę jest dla niego najlepszym rozwiązaniem. Czasami wystarczy rozmowa i doradztwo innego rozwiązania jest kluczowe dla budowania długotrwałych relacji z klientami, dzięki czemu biznes może się cały czas rozwijać.

Przez 20 lat pracy serwisowej zebraliśmy wiele nieocenionego doświadczania. Jeśli tylko będziesz chciał skorzystać z naszej wiedzy, wystarczy telefon, FaceTime czy inna szybka forma kontaktu. Ciężkie przypadki możesz również przekazać do centrali, więc jeśli sam sobie nie poradzisz, nie zostawimy Cię z problemem.

Niezbędną rzeczą w serwisie poza wiedzą i doświadczeniem jest sprzęt, ale pamiętaj, że nie od razu Warszawę zbudowali i jeśli nie stać Cię na lutownice JBC to inne tańsze sprzęty też lutują i można z nich skorzystać zwłaszcza w początkach biznesu. Wiadomo, że w sprzęt i wiedzę w naszej branży trzeba inwestować cały czas, dlatego organizujemy dla naszych partnerów cykliczne spotkania szkoleniowe zakończone imprezą integracyjną. Dzięki czemu nie tylko się rozwijamy branżowo, ale też poznajemy wzajemnie i czerpiemy z wzajemnych doświadczeń.

Zapraszamy do kontaktu i na spotkanie, na którym omówimy szczegóły.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Franczyza.


Powód sprzedaży

Zmiana planów życiowych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków