Salon z bazą klientów oraz z pracownikami • Cena: 20 000 zł
 • Przychody: 180 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 4
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam bardzo dobrze prosperujący salon fryzjersko-kosmetyczny, posiadający w swojej bazie 3500 klientów. Salon istnieje od 2014 r. i znajduje się na terenie Mokotowa, przy ciągu komunikacyjnym. Tuż obok przystanki autobusowe.

Salon od początku, jako jeden z pierwszych w Warszawie, był pozycjonowany jako eko salon. Większość oferowanych usług jest wykonywanych w oparciu o ekologiczne profesjonalne kosmetyki, lub kosmetyki robione przez naszych pracowników przy kliencie.
Wszystkie meble i stałe wyposażenie zostały zaprojektowane i wykonane w oparciu o ekologiczny design. Miejsc z klimatem, które bardzo cenią sobie klienci, przyjeżdżając do nas z całej Warszawy i okolic.

Salon (65 mkw.) składa się otwarta przestrzeń, gdzie się znajduje się recepcja z poczekalnią, otwarta część fryzjerska, z dwoma stanowiskami fryzjerskimi i myjką, dwa stanowiska manicure, gabinet do pedicure, duży gabinet kosmetyczny, pomieszczenie gospodarcze.

Bardzo korzystna umowa najmu, możliwa do wypowiedzenia w każdej chwili - w przeciwieństwie do obecnej tendencji na rynku, która uniemożliwia wypowiedzenie umowy najmu, a jedynie przerzuca na najemce obowiązek znalezienia kolejnego najemcy.

UWAGA: W przeciwieństwie do wielu innych salonów na rynku, nasz salon co miesiąc przynosi stały i pewny zysk. Co istotne, przekazujemy salon wraz z pracownikami, tzn. nowy najemca ma w ten sposób już zrekrutowanych i sprawdzonych pracowników.

Jest to inwestycja znacznie bardziej opłacalna niż kupno i wynajem mieszkania. Salon działa w oparciu o system Versum, co bardzo ułatwia zarządzanie salonem, dzięki czemu prowadzenie go jest możliwe nawet dla osób pracujących gdzie indziej na etacie.

Salon ma własne profile w mediach społecznościowy i własny branding.

Możliwość dokupienia również bardzo dobrze rozpoznawalnego znaku firmowego salonu wraz z całym brandingiem.

Cena za salon 20 000 zł + 23% VAT.

Zapraszamy do kontaktu i oglądania.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

wyjazd za granicę

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków