Salon Wirtualnej Rzeczywistości VReye • Cena: 220 000 zł
 • Przychody: 0 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferta dotyczy dobrze prosperującego Salonu Wirtualnej Rzeczywistości
Salonu Gamingowego z najlepszą opinią na google map w całej Warszawie!!!

Centrum Rozrywki VReye rozwija się nieprzerwanie od dwóch lat i już teraz stanowi miejsce stałych spotkań dla grup przyjaciół, eventów firmowych, urodzin oraz imprez kawalerskich.
Na tę chwilę baza odwiedzających nas klientów to około 400 osób. Praktycznie w każdy weekend odbywają się urodziny i imprezy.  LOKALIZACJA

Salon umiejscowiony jest w Warszawie w centrum Wawra (Międzylesie) w optymalnej pod kątem ruchu lokalizacji - naprzeciwko stacji SKM Międzylesie oraz przystanku autobusowego.
Ulica Patriotów należy do najbardziej ruchliwych ulic w Wawrze. Lokalizacja ta stanowi węzeł komunikacyjny i zapewnia dogodny dojazd z centrum Warszawy oraz jej innych okolic.
W zasięgu wzroku (około 500m) znajduje się również galeria handlowa "Ferio", oraz Urząd Miasta.
F- irma bezpośrednio sąsiaduje z restauracjami, burgerownią, bankiem, apteką, biurem podróży oraz innymi firmami.  LOKAL i STREFY w SALONIE VR

Lokal w którym mieści się VReye ma powierzchnię 200m².

To jedyny salon VR w Waw oferujący klientom rozrywkę VR na stanowiskach o powierzchni 3,5m x 3,5m (optymalna).
Posiadamy 3 stanowiska, które można dowolnie konfigurować. Zostały one zorganizowane w sposób bezpieczny / nieinwazyjny dla użytkowników - ściany są skonstruowane z miękkiego materiału.
Jest możliwość wydzielenia kolejnych stanowisk.

W lokalu znajduje się również "strefa gracza" do oglądania filmów i grania na ekranie 65" 4K w kilka osób przy oprawie dźwiękowej 7.1 (długa prawie 3 metrowa sofa z tak samo długim szklanym podświetlanym stołem).

W VReye oczywiście nie zabrakło strefy relaksu z trzema bardzo wygodnymi sofami i szklaną ławą.
Industrialny klimat tego miejsca przypadł do gustu wielu odwiedzającym nas klientom.

Posiadamy dwa bary - gamingowy oraz bar sushi gdzie serwowaliśmy sushi dostarczane z własnej restauracji Sushi Torii.
Jest możliwość dostawienia hokerów przy barach oraz kilku stolików - co zdarzało się nam niejednokrotnie, aby zwiększyć ilość miejsc dla klientów.

Unikalne połączenie rozrywki technologicznej z sushi sprawdziło się idealnie na różnego rodzaju eventach i okazało się strzałem w dziesiątkę.
http://www.sushitorii.pl (najlepiej oceniane sushi w Wawrze - sprawdź sam na google map) 

W lokalu znajduje się również osobne pomieszczenie 3,5m x 5m (można je dowolnie zagospodarować lub łatwo zlikwidować na rzecz powiększenia głównej przestrzeni VR).
W salonie znajduje się oczywiście osobna (zamknięta) kuchnia i toaleta dla klientów.STANOWISKA VR i KNOW HOW

Hardware i software oraz wdrożone rozwiązania VR są zdecydowanie jednym z największych atutów naszego Salonu Gamingowego.
Przede wszystkim oferujemy Państwu "know how" i konkretną pomoc szkoleniową naszej załogi - sprawdzone rozwiązania dla sesji VR obejmujących wszystkie dostępne na rynku kategorie doświadczeń i gier bazujących na wirtualnej rzeczywistości.

Nie wspominając nawet o jednostkach stacjonarnych zbudowanych na podzespołach ASUS Republic of Gamers - będących najdroższymi i najlepszymi na rynku gamingowym.

Stanowiska VR wyposażone są w google HTC VIVE, które obsługują również gry i doświadczenia z platformy OCULUS.

Jesteśmy wyposażeni również w symulator jazdy (realistycznej oraz sci-fi), który bazuje na sportowym fotelu i najlepszej z dostępnych kierownic wyścigowych Logitech'a.

Same konta Steam są unikalne i wiele warte, gdyż zakupiliśmy wszystkie najlepsze gry i doświadczenie VR jak pojawiały się na rynku (w przeciwieństwie do innych salonów stawialiśmy na jakość i często kupowaliśmy najdroższe pozycje).  
Dla naszych gości przygotowaliśmy zbiór ponad 150 gier i doświadczeń VR. Każdy niezależnie od wieku i upodobań znajdzie coś dla siebie.
Dla najmłodszych gry i doświadczenia edukacyjne poszerzające granice wyobraźni.... Platforma VR to świetna droga dla edukacji i rozwoju kreatywności. 
Dla miłośników podróży, przyrody - zwiedzanie świata, oceanów jak i całego kosmosu. 
Dla lubiących rywalizację i sport - gry w trybie multiplayer, a dla żądnych emocji - doświadczenia szybkościowe i wysokościowe oraz doświadczenia mrożące krew w żyłach. 
Nie zapomnieliśmy też o miłośnikach strzelanek (walka i przetrwanie w wielu odsłonach).
Jednym słowem zadbaliśmy o wszystkich.

Kategorie naszych gier i doświadczeń można podzielić na:
- filmy immersyjne
- artystyczne
- naukowe
- sportowe
- muzyczne
- strzelanki
- interaktywna kreacja
- zrecznościowe
- logiczne
- symulatory
- FPS'y
- TPS'y
- RPG'i
- MMO
- fantasy
- scifi
- real
- wojenne
- quest  / escaape roomy
- szybkościowe / wysokościowe 
- podróże real / scifi
- etc.
* Wszystkie pozycje z czego ponad 20 w multiplayerze zostały sprawdzone i właściwie skonfigurowane.
Zorientować się w ofercie można łatwo dzięki intuicyjnej wizualizacji Gier z Linkami QR na jednej ze ścian salonu.  

Wszystkie stanowiska wyposażone są w monitory rozszerzające obraz który widzi osoba na stanowisku VR - tak, aby jej towarzysze mogli w jakimś stopniu dzielić to czego doświadcza gracz (co również stanowi rzadkość wśród salonów VR).
Do dyspozycji osób oczekujących na swoją kolej jest również "strefa gracza" z olbrzymim ekranem oraz systemem dźwiękowym 7.1 i kilkoma padami gdzie czekają najpopularniejsze gry na PC oraz Netflix.BRAND / MAP / SOCIAL MEDIA

Na szczególną uwagę zasługuje Identyfikacja Wizualna firmy http://www.VReye.pl oraz wypracowany system promocyjny i newsletter budujący bazę klientów oraz social media (fb/insta) i wkońcu kluczowa pozycja na google map.

Nie rozwodząc się zbytnio nad tym jakiego "fasonu" BRAND sprzedajemy chcemy jedynie zwrócić uwagę na to, że mamy najwyższą ocenę spośród wszystkich Salonów Wirtualnej Rzeczywistości w całej Polsce  (4,9*)  zbudowaną z opinii wielu klientów.
Co bezapelacyjnie dobrze rokuje firmie, której przyświeca jedna z najprężniej rozwijających się i popularnych technologii :)KOSZTA

Czynsz lokalu to 5000 zł + opłaty za prąd ( woda i ogrzewanie jest w cenie).

Cena sprzedaży firmy to 220 000 zł do negocjacji.

Na obecną chwilę jesteśmy już prawie jednym z nielicznych Salonow VR w Warszawie, dzięki czemu zwiększa to potencjał firmy.Zapraszam do kontaktu


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

otwarcie innej firmy

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków