Salon Studio Figura - modelowanie sylwetki • Cena: 180 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię dobrze prosperujące, dochodowe, studio modelowania sylwetki. Studio znajduję się w Wyszkowie posiada dużą bazę stałych klientów, konto na FB i IG, prowadzone są akcje promocyjne, Studio jest rozpoznawalne!
Studio modelowania sylwetki jest w pełni wyposażone w najbardziej nowoczesne, zaawansowane, uznane za najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie odchudzania i modelowania sylwetki (Vacu Shaper, Swan Shaper, Roll Shaper 2x, limfodrenaż podwójna elektrostymulacja) .
Wartość samych urządzeń to ok. 180 tys. zł, w. Sprzedam całe wyposażenie gabinetu wraz z bazą klientów, logo, telefonem komórkowym oraz gotowym konceptem prowadzenia biznesu. Lokal ma powierzchnię 130 m2, jest w pełni umeblowany i wyposażony. Wystrój salonu wykonany na wysokim poziomie, wszystko jest nowe i zadbane. Bardzo duże witryny, przyciągają wielu klientów. Salon jest bardzo znany na lokalnym rynku i cieszy się bardzo dobrą renomą. Przed lokalem są ogólnodostępne miejsca postojowe. Lokal znajduje się na 1 piętrze, ale jest winda. Na więcej pytań z chęcią odpowiem.


Nieruchomości i urządzenia

W skład wyposażenia gabinetu wchodzi: Swan Shaper – modelowanie sylwetki Vacu Shaper – wyszczuplający spacer w podciśnieniu, Lipolaser-pogromca tkanki tłuszczowej i cellulitu, Roll Shaper Infrared- 2 szt- masażer likwidujący cellulit, zbędne centymetry Limfodrenaż podwójny- usuwa obrzęki nóg, niweluje cellulit Elektrostymulacja- intensywny trening mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej
Dodatkowo:
-pełne umeblowanie szatni, pokoju socjalnego, meble gabinetowe
-recepcja z wyposażeniem: drukarka, telefon
-Know-how firmy
-Baza klientów
-Konto na fb i Instagramie


Wsparcie posprzedażowe

Jesteśmy pomocni po sprzedaży, w bieżącym prowadzeniu salonu, odpowiemy na wiele pytań.


Powód sprzedaży

Zagraniczny właściciel-wycofuje się z rynku polskiego

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków