Salon kosmetyczny - w centrum Wrocławia • Cena: 55 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam nowoczesny, przestronny, klimatyzowany, w pełni wyposażony salon dermokosmetyczny w centrum Wrocławia (ul. Kościuszki). Salon znajduje się na parterze pięknej, odrestaurowanej kamienicy z wejściem od ulicy. Posiada dobry dostęp komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe i tramwajowe kilkadziesiąt metrów od salonu) oraz ogólnodostepne miejsca parkingowe przy chodniku. Wnętrze oraz dwie duże, przykuwające uwagę witryny, zostały zaprojektowane przez architekta.

Salon ma powierzchnię ok. 56 m2 i składają się na niego:
- strefa poczekalni i recepcji
- gabinet
- pomieszczenie socjalne
- toaleta
- kącik sterylizacji

Strefa sprzedażowa, to duże przestrzenne pomieszczenie, które stylistycznie jest podzielone na strefę poczekalni (wyposażoną w szafę do ubrań, stolik kawowy i dwa miękkie krzesła) i strefę konsultacyjną (wyposażoną w recepcję, gabloty do ekspozycji kosmetyków z podświetlanymi półkami, stół i dwa krzesła). Witryny posiadają profesjonalne zautomatyzowane oświetlenie z możliwością ustawienia harmonogramów. Pomieszczenie to bez dużych komplikacji można dostosować do stoisk manicure, fryzjerskich itp.

Gabinet kosmetyczny ma regulowane światło główne oraz podświetlenie nad blatem. Gabinet jest wyposażony w nowoczesne, stylowe szafki wbudowane, robione na zamówienie, elektryczny fotel kosmetyczny, stolik oraz krzesło dla klienta, duże lustro.

Pomieszczenie socjalne jest wyposażone we wszystko, aby pracownikom było przyjemnie i komfortowo pracować: mikrofalówka, szafki kuchenne z wnęką do mini lodówki (są talerze, sztućce, filiżanki do herbaty oraz kawy) zlew, szafa do środków czystości (wyposażona w profesjonalne środki czystości i dezynfekcji), potrójną szafkę BHP dla ubrań pracowników.

Toaleta z elementami stylu loft jest wyposażona w sedes, umywalkę, lustro oraz pojemnik do ręczników papierowych.

Kącik sterylizacji jest wyposażony w autoklaw medyczny typu B z drukarką, myjkę ultradźwiękową, umywalkę, półki do przechowywania.

Meble w salonie były robione na wymiar, z wysokiej jakości materiałów i utrzymane są w spójnej stylistyce z elementami loftowymi. Salon posiada system nagłaśniający w poczekalni i gabinecie, system alarmowy podłączony pod nadzór agencji ochrony oraz Wi-Fi.

Urządzenia:
- K-Med Frax - urządzenie high tech do radiofrekwencji mikroigłowej wraz z głowicami (gwarancja do 09.2023).
- Komputerowy analizator skóry NatiV3 (gwarancja do 09.2023)
- Kombajn kosmetologiczny Hebe - urządzenie wielofunkcyjne (peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, dermomasaż, mezoterapia mikroigłowa, rf lifting) zakupiony w 2019 r.
- Elektrolisys Hebe - urządzenie do elektrokoagulacji i elektroepilacji zakupiony w 2019 r.
- Autoklaw medyczny klasy B, z drukarką. Zakupiony w 2020 roku.

Nowy najemca podpisuje umowę najmu lokalu z właścicielem nieruchomości (aktualny czynsz 2750 zł/mies.).


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Inny biznes

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków