Salon kosmetyczny - Śródmieście • Cena: 170 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników: 5
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działający salon kosmetyczno w Śródmieściu, przy ul. Mokotowskiej

Część salonu poświęcona stylizacji paznokci działa od października 2015, zgodnie z najwyższymi standardami sanitarnymi oraz wykończeniowymi. Wyróżnia go niebanalny wystrój i klimat, utrzymany w loftowym stylu. W grudniu 2019 salon został powiększony o część kosmetologiczną oraz stylizacji oka.

Salon oferuje szeroką gamę usług: od stylizacji paznokci i podologii, poprzez depilację, stylizację oka, makijaż permanentny aż po kosmetologię.

Wszystkie strefy zostały zaplanowane tak, aby wizyta w salonie była dla klienta wyjątkowym doświadczeniem oraz możliwością oderwania się od problemów dnia codziennego.
Lokalizacja w podwórku jednej z warszawskich kamienic zapewnia klientom dyskrecję, pomimo usytuowania na jednej z najruchliwszych ulic Warszawy

Salon ma swoja stałą klientelę, oraz bazę ponad 3000 kontaktów w programie Versum. Obecnie w salonie pracują 3 manikiurzystki (w tym 1 podolog), 1 stylistka rzęs, 1 kosmetolog/linergistka. Lokal wynajmowany, 153m2.

W salonie znajdują się:

- recepcja do obsługi klientów
- strefa poczekalni dla klientów –kanapa
- 4 stanowiska manicure
- 4 stanowiska pedicure
- 1 gabinet kosmetyczny
- 3 stanowiska do makijażu
- 2 łóżka do stylizacji rzęs
- pomieszczenie socjalne
- magazyn
- 2 łazienki

Wszystkie miejsca wykonywania usług zostały komfortowo urządzone oraz w pełni wyposażone. Spełniają wszystkie wymagania higieniczne i sanitarne. Całe wyposażenie i urządzenia wliczone w cenę.

W pakiecie przekazane zostaną: bazy danych, domena, konto rezerwacji on-line na portalu moment,pl, konta na portalach społecznościowych, kontakty do przedstawicieli handlowych, oraz branding salonu.
W Google oraz innych portalach ocena salonu wynosi 4.8- 5.0 na 5.
Wysokość odstępnego wynosi 170 tysięcy złotych obejmuje: wyposażenie całego salonu, aranżację wnętrz - wystrój, oświetlenie, reklamę zewnętrzną i wewnętrzną, meble, armaturę, oraz zatowarowanie.
Więcej informacji dla zainteresowanych.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków