Salon kosmetyczny - klimatyczna lokalizacja, przy bardzo dużym osiedlu • Cena: 180 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 2
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Drodzy Państwo.
Mamy do odstąpienia salon kosmetyczny w pięknym miejscu na mapie Warszawy. Salon powstał w 2019 roku. Jego atutem jest to, że jest inny niż wszystkie, ponieważ znajduje się w klimatycznej lokalizacji. Włożyliśmy w niego bardzo dużo czasu, pracy i serca.

Dlaczego decydujemy się na sprzedaż tak szybko po otwarciu?
Dlatego, że jesteśmy inwestorami, a ten biznes niestety nie gra w naszej duszy. O ile wspaniałe jest poznawanie nowych osób, wiele przyjaźni, które zostały zawarte pod tym dachem są dla nas bardzo cenne, o tyle niestety branża beauty to nie jest to co chcemy robić w naszym życiu. Prowadzimy tez inne biznesy i nadszedł czas, żeby skupić się na czymś co sprawia nam dużo więcej radości. Biznes rodził się w ciężkich bólach, dlatego jest nam bliski sercu. Mamy nadzieje, że trafi w dobre ręce i ktoś wniesie tam dużo więcej zaangażowania i uśmiechu niż my.


Salon mieści się na Ursynowie, blisko SGGW, Wilanowa. Został otwarty w listopadzie 2019 roku. Projekt salonu wykonała rozpoznawalna w Polsce projektantka specjalizująca się w projektowaniu salonów kosmetycznych. Przy tworzeniu projektu wzięliśmy pod uwagę najnowsze trendy: marmurowa recepcja, meble robione na wymiar, gabinet zabiegowy za szklaną ścianą, gabinet zamknięty do makijażu oraz stylizacji oprawy oka.

W salonie do tej pory oferujemy: manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy, stylizacje oprawy oka (laminacja brwi, laminacja rzęs, henna brwi, depilacja klasyczna twarzy oraz ciała, depilacje laserową, zabiegi na twarz i ciało, makijaż okazjonalny.
Wszystkie strefy salonu są wydzielone tak aby zapewnić klientom komfort i najwyższy standard, a także zapewnić pełny komfort i dyskrecję.

Salon tak naprawdę przez kilka miesięcy pracy zyskał bardzo dużo stałych klientów, ciagle witamy nowe twarze. Obecnie w salonie pracuje
1 osoba: stylistka paznokci,
2 osoba: wizażystka, kosmetolog, stylistka brwi i rzęs.

Lokal jest wynajmowany w pięknym, nowym miejscu na mapie Warszawy. Miejsce dopiero się rozwija, obok jest ogromne osiedle. Z nieoficjalnych informacji wynika, że powstanie jeszcze inne. W promieniu kilometrów nie ma żadnego salonu kosmetycznego (informacje od dostawców, wykaz firm w google maps).


Na cenę skłąda się:

-baza klientów (około 700 osób)
-recepcja (recepcja ze spieku kwarcowego wykonana na zamówienie, fotel, drukarka, zamykane szafki pod biurko, gablotka na kosmetyki)
-stół do manicure- (4 stanowiska , wysokie biurka z krzesłami typu choker, lakiery, jednorazowe produkty, lampa UV, frezarka, produkty do manicure tytanowego, produkty do manicure hybrydowego oraz żelowego)
-stanowisko do pedicure (dwa stanowiska, dwie umywalki, lampy.
-wyposażenie kuchni (meble +małe agd)
-łazienka z prysznicem (prysznic, dwa lustra, umywalka, komoda)
-gabinet makijażowy/stylizacja oprawy oka (krzesło, konsola, lustro specjalistyczne, kosmetyki, sprzęt do wosku, jednorazowe rzeczy, komoda z umywalką, lampa pierścieniowa)
-gabinet zabiegowy (fotel elektryczny, zabiegowy, komoda z umywalką, autoklaw, jednorazowe produkty, lampa pierścieniowa, szklana ściana)
-poczekalnia (dwa fotele, stolik, gazetnik, stojak na parasole, wieszak, ławka tapicerowana)
-strona fb
-instagram około 7700 tys. obserwatorów
-dostęp do oprogramowania
-ocena salonu na booksy 5.0/5
-ocena na google 5.0/5
-wykupiony projekt strony www


W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, oczywiście wyślemy również zdjęcia osobom zainteresowanym.


Nieruchomości i urządzenia

180 000 tys. do negocjacji


Wsparcie posprzedażowe

Tak


Powód sprzedaży

Inne biznesy

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków