Salon fryzjersko-kosmetyczny w Warszawie • Cena: 150 000 zł
 • Przychody: 600 000 zł
 • Dochody: 300 000 zł
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników: 5
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry!

W związku ze zmianami w życiu prywatnym do sprzedania trafia salon fryzjersko – kosmetyczny funkcjonujący na rynku już od ponad 10ciu lat.

Miejsce świetnie usytułowane na Żoliborzu, z dobrym dojazdem nie tylko samochodem, ale też komunikacją miejska (przystanki tramwajowe i autobusowe tuż obok).

Widoczny z ulicy z wielkimi przeszkleniami i oknami – zawsze w środku jasno i przejrzyście.

Salon funkcjonuje cały czas, dobrze prosperując również w pandemii (jak tylko była możliwość pracy dla tej branży, stałe zapisy w kalendarzu)>

Dla osoby, która tak jak ja podejdzie z sercem do tej działalności odwdzięczy się nie tylko dobrymi przychodami, ale też świetnym miejscem z wspaniałym zespołem i zadowolonymi klientami.

Salon posiada swoją bazę klientów, system rezerwacji booksy, ale też funkcjonujące media społecznościowe – Facebook, Instagram. Oczywiście zastrzeżona nazwa bez obawy o próby podjęcia klientów.

Salon najchętniej przekaże w opiekę nowemu właścicielowi wraz z kompletem personelu – znającym klientów, narzędzia i zabiegi co ułatwi na pewno wejście może dla kogoś nie związanego z branżą kosmetyczną. Oczywiście też pozostawiam komplet wyposażenia, tak więc w pełni działający „od środka” salon. W salonie klimatyzacja.

Jeśli chodzi o wyposażenie i gabinety:
- recepcja do obsługi klientów z robionymi na zamówienie gablotami sprzedaży kosmetyków- strefa poczekalni dla klientów - 4 stanowiska fryzjerskie- 2 myjnie fryzjerskie- 4 gabinety kosmetyczne - 3 stanowiska do manicure- gabinet z fotelem do pedicure- pomieszczenie socjalne- pomieszczenie techniczne z autoklawem do sterylizacji narzędzi- 2 łazienki
- gabinet właściciela
Wszystkie miejsca komfortowo urządzone i w pełni wyposażone spełniające wszystkie wymagania higieniczne i sanitarne.
Podsumowując, do oferty sprzedaży salonu są uwzględnione wszystkie niezbędne rzeczy czyli meble, telefony, baza klientów, strona na FB materiały marketingowe (karty klienta, wizytówki itp, dzięki czemu w płynny sposób działalność studio może być kontynuowana przez nowego właściciela.
Jeśli chodzi o elementy finansowe:
Obrót roczny- 600 000 PLN. Do wglądu dla kolejnego właściciela.
Cena, za ten w pełni funkcjonujący biznes 150 000 PLN netto.

Zapraszam serdecznie do kontaktu osoby poważnie zainteresowane.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

zmiana profilu działalności

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków