Salon Fryzjerski - Sopot • Cena: 220 000 zł
 • Przychody: 220 000 zł
 • Dochody: 130 000 zł
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 3
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję biznes Salon Fryzjerski w Sopocie w bardzo dobrej lokalizacji.
Jest to działalność gospodarcza, prowadzona od 2014r. czyli 8 lat .

Salon w Grudniu 2021r. przeszedł generalny remont ( Wymiana kafli podłogowych, malowanie ścian , nowe oświetlenie , nowe meble fryzjerskie - konsole , fotele.)

Biznes cieszy się bardzo dobrymi opiniami w sieci 5 gwiazdek na profilu BOOKSY na podstawie 192 opinii 4 i pół gwiazdki w Google na podstawie 53 opinii. W Styczniu 2022r.byliśmy na 3 miejscu w rankingu najlepszych Salonów Fryzjerskich w Sopocie. Salon posiada Stronę internetową na bieżąco uaktualnianą oraz facebook i instagram. Facebook ma 1189 obserwujących Instagram 1367 obserwujących. Nasza baza stałych klientów to 2500. Miesięcznie Salon odwiedza ponad 250 osób . Nasi klienci i klientki to osoby na wysokim poziomie społecznym mieszkające w całym trójmieście. Nasze usługi są otwarte dla klienta z całego Trójmiasta i nie tylko.Posiadam wszystkie niezbędnie kontakty do przedstawicieli handlowych i hurtowni.
Salon jest w pełni wyposażony w nowoczesny i w bardzo dobrym stanie sprzęt fryzjerski.
Jestem podatnikiem Vat co oznacza , że obroty Salon są wysokie.

Lokal jest wynajmowany .Umowa najmu jest bardzo korzystna dla najemcy. Pomieszczenie składa się z dwóch części pierwsza część górna sala główna 60m2 plus zaplecze około 8m2 i łazienka 8m2 oraz dół Salonu jest to osobne pomieszczenie 20m2, ktore jest obecnie przeze mnie podnajmowania na salon manicure i pedicure ( chciałabym, aby tak zostało przy przejęciu przez nowego właściciela)
Zapraszam na rozmowę i oglądanie Salonu .


Nieruchomości i urządzenia

Majątkiem firmy są aktywa w postaci wyposażenia Salonu konsole , fotele, myjki , kanapy , recepcja , monitoring około 50 000 zł
Farby , szampony i inne środki niezbędne do prowadzenia usług około 10 000
Stali Klienci Salonu dający comiesięczny przychód od 13 000 i więcej.


Wsparcie posprzedażowe

Udostępnię wszystkie niezbędne kontakty do prowadzenia firmy. Jeśli będzie potrzeba ze strony kupującego wspomogę wiedzą i doradzę w pierwszym miesiącu.


Powód sprzedaży

Prowadzę jeszcze drugi biznes . Jest mi już za ciężko Spędzam w pracy około 10 godzin dziennie . Niestety muszę z jednego biznesu zrezygnować .

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków