Sala zabaw, klubokawiarnia - małpi gaj • Cena: 99 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działający biznes. Klubokawiarnia połączona z Salą Zabaw dla Dzieci / Małpi Gaj. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie (Białołęka).
Sala ma spore grono stałych, zaprzyjaźnionych klientów – dzieci w różnym wieku, które w miłej atmosferze bawią się razem, a także rodziców, którzy równie miło spędzają czas przy kawie.

Sala jest miejscem cały czas rozwijającym się, lubianym zarówno przez dzieci jak i rodziców. Na osiedlu, na którym zlokalizowana jest Sala Zabaw wciąż przybywa młodych mieszkańców, w ramach nowych inwestycji wciąż powstają tu nowe bloki, co sprawia, że grono naszych gości wciąż się powiększa. Zdarzyło się kilkukrotnie, że z uwagi na przepełnienie gośćmi musieliśmy ograniczać chwilowo wejścia kolejnych osób. Ponadto Sala była wielokrotnie zarezerwowana na wyłączność nie tylko na imprezy urodzinowe dla dzieci ale również imprezy okolicznościowe, organizowane przez zaprzyjaźnione wspólnoty mieszkaniowe.

Nasza Sala Zabaw z uwagi na jej kameralną atmosferę odwiedzana jest także przez gości z sąsiednich dzielnic Warszawy.
W Sali od piątku do niedzieli organizowane są przyjęcia urodzinowe, a w tygodniu każdego dnia organizowane są zajęcia dodatkowe, ogólnorozwojowe dla dzieci w różnym wieku a także warsztaty tematyczne. Każdego dnia odbywają się inne zajęcia takie jak np.: sensoplastyka, gordonki, balet, taniec nowoczesny, język angielski, judo, multisensoryka, zajęcia przedprzedszkolne, ogólnorozwojowe.

Sala bardzo dobrze prosperuje pod kątem sprzedaży pakietów urodzinowych, które zostały specjalnie przemyślane w oparciu o doświadczenie najlepszych animatorów współpracujących z Salą, przez co pakiety i tematyka urodzin dziecięcych wyróżnia się na tle konkurencji.
Sala jest wyposażona w „Magiczny Dywan” (podłogę interaktywną), która ma ponad 100 interaktywnych gier i zabaw dla dzieci w różnym wieku (oczywiście na dywanie bawią się również i rodzice). Poza tym dzieci spędzają mnóstwo czasu w konstrukcji zabawowej z piłeczkami.

Kawiarnia Sali Zabaw wyposażona jest w niezbędny sprzęt, m.in.: mini bar z szafkami, 3 lodówki, część kuchenną, express do kawy, sokowirówkę, tostery, mikrofalówkę, kompletną zastawę urodzinową i wiele innych niezbędnych do funkcjonowania kawiarni elementów wyposażenia tego typu lokali gastronomicznych. Sala jest klimatyzowana i monitorowana z kilku kamer – z możliwością podglądu w aplikacji telefonu. Sala jest sprzedawana z jej kompletnym wyposażeniem. Lokal jest wynajmowany w ramach umowy z właścicielem. Właściciel lokalu jest wspaniałym, bardzo bardzo życzliwym człowiekiem i zainteresowanym długoterminową współpracą.
Ze względu na szeroki wachlarz zajęć i brak sezonowości, Sala może osiągać zyski przez okrągły rok.
Sala ma stronę www oraz fanpage na Facebooku i na Instagramie.

W kwestii ceny jestem otwarty do rozmów i negocjacji. Zależy mi na pilnej odsprzedaży.
Bardzo zachęcam do kontaktu telefonicznego lub osobistego aby uzyskać więcej informacji.
Proszę jednak o kontakt tylko osoby poważnie zainteresowane przejęciem tego rodzaju działalności. Poważnie zainteresowanym klientom udzielę wyczerpujących informacji oraz umożliwię obejrzenie lokalu. Ponadto zapewnię pełną informację na temat prowadzenia tego rodzaju działalności, wszelkie niezbędne kontakty, jak również wsparcie dla nowego właściciela.
CENA 99 000 zł do negocjacji.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Brak czasu na prowadzenie sali z powodu dużego zaangażowania w prowadzenie dwóch innych firm

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków