Sala Treningowa i Centrum Fitness we Wrocławiu • Cena: 45 000 zł
 • Przychody: 192 000 zł
 • Dochody: 128 000 zł
 • Rok założenia: 2023
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

🥊 Sprzedaż Sali Treningowej i Centrum Fitness we Wrocławiu, Polska! 🥊

Wyjątkowa okazja do nabycia udanego biznesu w dziedzinie sztuk walki i fitnessu! Oferujemy Państwu zakup sali o powierzchni 160 metrów kwadratowych, położonej w samym sercu Wrocławia. Ta przytulna i dobrze wyposażona sala stanowi idealne miejsce do prowadzenia treningów, zajęć boksem, kickboxingiem, zapasami i innymi sztukami walki.

Cechy sali:

🥊 Przestronne sale bokserskie i zapaśnicze: Powierzchnia sali umożliwia przeprowadzanie treningów indywidualnych i grupowych w komfortowych warunkach. Posiadamy specjalistyczne obszary do boksu i zapasów, wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia.

🏋️‍♂️ Strefa fitness: Dla tych, którzy preferują różnorodne treningi, mamy oddzielny obszar z przyrządami i sprzętem do treningów funkcjonalnych i siłowych.

🚿 Prysznic i toaleta: W sali znajdują się wszystkie udogodnienia dla klientów, w tym prysznice i toalety, aby po intensywnym treningu można było się odświeżyć.

💼 Recepcja: Przyjemna recepcja tworzy przyjazną atmosferę dla klientów i gości. Nasz personel jest zawsze gotów pomóc i odpowiedzieć na pytania.

🥊 Bokserskie i zapaśnicze akcesoria treningowe: W sali dostępne są różnorodne akcesoria treningowe, takie jak piłki bokserskie, worki treningowe, manekiny do treningu, aby pomóc rozwijać umiejętności boksu i zapasów.

🏋️‍♀️ Akcesoria fitness: Dla miłośników fitnessu mamy różnorodne akcesoria, w tym drabinki gimnastyczne, hantle i inne akcesoria do różnych treningów.

Nie przegap okazji, aby zainwestować w obiecujący biznes w kwitnącym mieście Wrocławiu! Ta sala ma ogromny potencjał rozwoju i przyciągania nowych klientów, a także stanowi idealne miejsce do ćwiczeń sztuk walki i fitnessu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o możliwości nabycia tej sali i rozpocząć swoją udaną przygodę w biznesie sztuk walki i fitnessu we Wrocławiu!


Nieruchomości i urządzenia

Wysokiej jakości wyposażenie: Twoja strefa treningowa zostanie wyposażona we wszystko, co jest potrzebne do udanych treningów. Włączając w to worki treningowe, makiety do uderzeń, manekiny, urządzenia fitness, drabinkę gimnastyczną i inne przyrządy.

Komfort i wygoda: Twoi klienci będą czuli się komfortowo i wygodnie. Dostępne są szatnie, prysznice i toalety, a także przytulna recepcja, gdzie mogą uzyskać informacje i wsparcie.

Profesjonalna kadra: Twój biznes wspiera doświadczony personel, który pomoże klientom sprostać wyzwaniom i osiągnąć swoje cele.

Różnorodność treningów: Klienci mają szeroki wybór treningów - od boksu po kickboxing, zapasy i fitness. To sprawia, że twój obiekt jest atrakcyjny dla zróżnicowanej grupy odbiorców.

Prestiżowa lokalizacja: Twój obiekt znajduje się w samym sercu Wrocławia, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów i generuje dodatkowy ruch odwiedzających.

Pozytywna reputacja: Twój obiekt ma już dobrą reputację wśród klientów, co może być dobrym punktem wyjścia dla ciebie. Reputacja przyciąga nowych klientów.

Potencjał wzrostu: Masz możliwość dalszego wzrostu i rozwijania biznesu, czy to poprzez dodawanie nowych programów, rozszerzanie usług lub przyciąganie większej liczby klientów.

Gotowe procesy biznesowe: Całe doświadczenie i procesy biznesowe są już ustalone, co pozwoli ci skupić się na zarządzaniu i rozwoju biznesu.

Możliwości inwestycyjne: Kupując ten biznes, otrzymujesz nie tylko obecne aktywa, ale także możliwość inwestowania dodatkowych zasobów w celu poszerzenia i poprawienia działalności.

Te aktywa stanowią unikalną ofertę dla ciebie jako nabywcy i zapewniają dobre perspektywy na udane zarządzanie i rozwijanie biznesu w dziedzinie sztuk walki i fitnessu.


Wsparcie posprzedażowe

Szkolenie i Mentorowanie: Zapewnimy Ci dokładne szkolenie we wszystkich aspektach naszego biznesu - od zarządzania salą po prowadzenie treningów. Nasi doświadczeni pracownicy będą mentorem i pomogą Ci opanować wszystkie kluczowe procesy.

Wsparcie Marketingowe: Pomożemy Ci opracować skuteczne strategie marketingowe i dostarczymy zasoby do przyciągania nowych klientów. Będziesz mógł/a wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę do skutecznego promowania swojej sali.

Wsparcie Techniczne: Nie będziesz musiał/a martwić się o techniczne kwestie, takie jak konserwacja sprzętu. Zapewnimy wsparcie techniczne i pomożemy Ci rozwiązać pojawiające się pytania.

Wsparcie w Kontakcie z Partnerami: Jeśli mamy partnerstwa z instruktorami lub dostawcami, pomożemy Ci w organizacji współpracy i utrzymaniu relacji z partnerami

Przekazywanie Wiedzy i Doświadczenia: Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą na temat tego, co działa najlepiej w naszym biznesie. Będziesz mógł/a uczyć się na naszych sukcesach i unikać błędów.

Odświeżenie Marki i Tożsamości: Jeśli masz plany dotyczące zmiany marki lub odświeżenia wyglądu sali, będziemy Cię w tym procesie wspierać.

Pomoc w Przezwyciężaniu Trudności: Będziemy obok Ciebie, aby pomóc w przezwyciężaniu trudności i problemów, które mogą się pojawić w procesie prowadzenia biznesu

Przekazywanie Bazy Klientów: Za zgodą klientów zorganizujemy przekazanie informacji o obecnych klientach, abyś mógł/a kontynuować obsługę istniejącej klienteli.


Powód sprzedaży

Przeprowadzka do Ameryki.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków