Rynek Krakowa: Wypożyczalnia Segway i skuterów elektrycznych sprzedam • Cena: 120 000 zł
 • Przychody: 100 zł
 • Dochody: 100 zł
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję gotowy produkt biznesowy w postaci istniejącej i działającej w centrum Krakowa wypożyczalni pojazdów typu Segway (Airwheel) oraz skuterów elektrycznych trójkołowych z opcja poszerzenia działalności o usługi turystyczne oraz z opcją poszerzenia działalności o wynajem innego rodzaju sprzętu.
Pomysł idealny, miejsce idealne, korzyści gwarantowane.
Powód sprzedaży: sprzedaje dochodowe i istniejące biznesy bo tym się zajmuje. Ja toruję drogę do pewnego biznesu, a Ty płacisz za gotowiznę i zarabiasz, wiec nie pytaj dlaczego sprzedaję.
Cena zawiera: lokalizację, sprzęt, strona www, telefon (numer telefonu!!!), materiały reklamowe, wizytówki, układy na współpracę oraz inne. Ty płacisz i masz gotowe od JUŻ! Zaczynasz zarabiać od jutra czysta gotówkę.
Cena: około 120 tysiecy (do negocjacji w góre)

Możliwości rozwoju:
Lokal usytuowany w centrum Krakowa stwarza potencjal rozwojowy polegający na powiększeniu oferty firmy o usługi turystyczne typu "lokal tours" takie jak na przykład organizacja wycieczek do Wieliczki, Zakopanego, Splyw Dunajcek, Oswiecim, zwiedzanie Starowki oraz polecanie okolicznych restauracji, Pubow, Dyskotek oraz innej branzy rozrywkowej Krakowa.


Nieruchomości i urządzenia

W skład ceny wchodzą urządzenia typu Segway, skutery elektryczne, strona www, kontrakty, telefon, materialy reklamowe oraz praktycznie wszystko co przynależy do firmy.


Wsparcie posprzedażowe

Udzielam wsparcia technicznego, reklamowego, szkolenia w obsłudze sprzętu, własne uwagi biznesowe sluzace do zwiększenia zyskow firmy.


Powód sprzedaży

Podany został powod sprzedaży w treści ogłoszenia. Tak naprawdę powod sprzedaży nie istnieje a niniejsze ogłoszenie stanowi przekaz dla potencjalnego kupca do mnożenia kapitału w postaci dobrych zarobkow i szybkiego zwrotu zainwestowanych pieniędzy.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków