Rozpoznawalna marka zabawek, akcesoriów i ubrań



 • Cena: 35 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Marka Jollygoodfellow Crafts powstała w 2012 r., jako projekt artystyczny i ekonomiczny. Oferta obejmuje zabawki, akcesoria dla dzieci, ubrania dziecięce i ubrania dla dorosłych. Dzisiaj w ofercie Jolly znajduje się ponad 40 modeli a także wiele zamówień indywidualnych, projektowanych i konstruowanych na zamówienie Klienta.

Atuty marki to ciekawe wzornictwo, niebanalne rozwiązania funkcjonalne i konstrukcyjne, ciekawe połączenia kolorystyczne, uniwersalność i wysoka jakość, a także korzystanie z surowców produkcji polskiej. Oferuje produkty ze średniej i wyższej półki cenowej.
Marka jest rozpoznawalna na lokalnym rynku, znana, lubiana i konkurencyjna, dostarczająca produkty wysokiej jakości i budująca bazę powracających, lojalnych Klientów.

Lista eventów:
- Targi Mother & Baby Hala Stulecia, Wrocław, sierpień 2012 r.,
- Art And Crafts Bazaar Galeria na Czystej, październik i grudzień 2012 r.,
- Festiwal Kultury Żydowskiej Simcha, 2012 r.-2015 r.,
- Wroclove Design Festival, 2013 r. i 2014 r.,
- Berlin Meets Wroclove, 2013 r.,
- Ręki Dzieła Fest w Kino Nowe Horyzonty, 2013 r., 2014 r. i 2015 r.,
- 304 Avenue Fashion & Lifestyle Market Galeria na Czystej, 2012 r., 2013 r. i 2014 r.

Konieczne jest poniesienie nakładów finansowych na:
- promocję na portalach społecznościowych, pozycjonowanie sklepu, identyfikację wizualną: rollupy, wizytówki, plakaty, wpisy sponsorowane,
- wykupienie domeny i hostingu oraz konsultacje prawne dotyczące aktualizacji regulaminu sklepu. Sklep w postaci kopii zapasowej z ofertami i opisami,
- umowy z PayU i PayPal, ew. innymi kanałami płatniczymi.

Zastrzegam prawo do umieszczenia w portfolio wszystkich projektów wykonanych dla marki Jollygoodfellow Crafts do momentu sprzedaży marki, jako ich autorka, bez prawa do wykorzystywania w celach zarobkowych i powielania.

Nie wystawiam faktury. Markę sprzedaję z powodów osobistych. Marka nie posiada zaległości finansowych ani niezrealizowanych zamówień. Rozważę wszystkie oferty.


Nieruchomości i urządzenia

Oferta obejmuje :
- identyfikacja: logo, sklep online, www, projekt wizytówki, pieczątkę z logo do stemplowania toreb zakupowych. Autorką identyfikacji wizualnej jest warszawska artystka Izabela Szumen,
- Facebook fan page - 2465 unikatowych fanów, którzy aktywnie obserwują profil oraz są klientami (fanpage nie był promowany przy pomocy wykupionych reklam),
- Instagram, blog na Tumblr, konto na Decobazaar.
- wykroje: wszystkie dotychczas stworzone i wystopniowane wykroje poprzednich i bieżącej kolekcji, ponad 40 modeli (min. zabawki, akcesoria, ubrania dziecięce i dla dorosłych, szczegółowy wykaz modeli dostępny na życzenie),
- tabele antropometryczne dla odzieży dziecięcej w rozm. 86 – 132 cm wraz z formami podstawowymi bluzek i rękawów,
- dane kontaktowe do producentów materiału, dodatków, akcesoriów,
- możliwa dalsza współpraca w zakresie projektowania i konstrukcji,
- sprzedaż bezpośrednia - kontakty do osób organizujących eventy na rynku lokalnym a także do showroom'ów i sklepów na terenie Wrocławia i Warszawy.


Wsparcie posprzedażowe

Know-how, ewentualne przeszkolenie w odszywaniu/wykonywaniu produktów z oferty, plus doradztwo i poradnictwo w początkowej fazie prowadzenia firmy.


Powód sprzedaży

Markę sprzedaję z powodów osobistych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków