Restauracje Tex-Mex w Olsztynie • Cena: 350 000 zł
 • Przychody: 1 650 000 zł
 • Dochody: 100 800 zł
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam rozpoznawalną restaurację typu Tex-Mex z dwoma w pełni wyposażonymi lokalami w Olsztynie wraz z całym know how, przepisami, koncesją na alkohol i odbiorami sanepidu.

Odstępne: 350 000 do negocjacji.

Działamy w Olsztynie nieprzerwanie od 2014 roku. Przez 8 lat udało nam się zbudować popularną markę, liczne grono stałych klientów oraz zaangażowany i doświadczony zespół. W naszych lokalach transmitowane są najważniejsze wydarzenia sportowe, organizowane urodziny i imprezy okolicznościowe. Naszym największym kapitałem jest marka i jedzenie, w szczególności burgery które są uważane za najlepsze w Olsztynie.

Kluczowe fakty:

- Restauracja o rozpoznawalnej marce, wyrobionej renomie oraz dużej bazie stałych klientów
- Przychody: 2021: 1 650 000; 2020: 1 030 000, 2019: 1 010 000
- Jesteśmy aktywnymi dostawcami. Działamy na wszystkich największych portalach do zamawiania jedzenia: Pyszne, UberEats, Glovo, Restaumatic. Posiadamy własny samochód oraz dostawcę.
- Aktywnie działamy w social mediach: Facebook (5 562 obserwujących), Instagram (881 obserwujących).
- Posiadamy własną domenę internetową z funkcjonalnością zamawiania posiłków.
- Posiadamy odnowione lokale, w tym jeden z bardzo dużym zapleczem magazynowym i nowoczesną kuchnią, która daje możliwości budowania szerokiej oferty gastronomicznej.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania!


Nieruchomości i urządzenia

Działamy w 2 lokalach:

- na olsztyńskim Starym Mieście
- na dużym olsztyńskim osiedlu mieszkaniowym - Pieczewie

Lokal na starówce znajduje się w ścisłym centrum, przy jednej z głównych ulic Starego Miasta. Lokal był remontowany w czerwcu 2020 roku. Powierzchnia całkowita lokalu wynosi ok 83 m2 w tym dwie sale dla gości. W jednej z sal znajduje się działający kominek. Do lokalu przynależy ogródek mieszczący ok 8 stolików czteroosobowych. Jest to główny punkt działalności restauracji. Lokal w pełni wyposażony w sprzęt gastronomiczny oraz meble.

Lokal na Pieczewie został oddany do użytku w maju 2021 roku. Został przygotowany pod produkcję dlatego posiada bardzo dużą kuchnię o powierzchni ok 40 m2 z zapleczem o powierzchni ok 40m2 w pełni wyposażonym w lodówki, chłodziarki, regały magazynowe. Kuchnia wyposażona w nowy sprzęt gastronomiczny: meble (stal nierdzewna), piec do pizzy, grill, lodówki, chłodziarki, zmywarko wyparzarka.

Oba lokale są wynajmowane, ale remonty i inwestycje wykonaliśmy na nasz koszt.


Wsparcie posprzedażowe

Restauracja ma ogromny potencjał na dalszy rozwój oraz prężne funkcjonowanie na rynku. Potencjalnemu nabywcy, który nie ma doświadczenia w gastronomii chętnie szczegółowo przeszkolimy i przekażemy nasze doświadczenie w działalności gastronomicznej.


Powód sprzedaży

Z powodów zawodowych nie jesteśmy w stanie w dalszym ciągu rozwijać marki

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków