Restauracja włoska - Bielsko Biała • Cena: 650 000 zł
 • Przychody: 750 000 zł
 • Dochody: 300 000 zł
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpie restauracje włoską w centrum miasta przy ruchliwym deptaku.W bliskiej okolicy 2galerie handlowe, banki ,instytucje finansowe,kulturalne ,sklepy.
Ciągle rozwijającą się baza stałych gości, Opinie google 4,8 ,Facebook 5,0 ,tripadvisor 5,0.
Restauracja rozpoczynała działalność w małym lokalu, jednak na tyle szybko rozwinęła się ,że zaszła potrzeba wynajecia lokalu o większej powierzchni.W nowym miejscu działa od poczatku 2021roku.Lokal został przez nas całkowicie  wyremontowany .Posiada parter z mala sala oraz kuchnią, pierwsze piętro z 3 salami konsumpcyjnymi każda w innej aranżacji, w stylu wloskim.Nowe okna,nowe piece gazowe,nowa wentylacja.Restauracja wyjątkowa z oryginalnym menu.Ręcznie robione makarony z możliwością dowolnej konfiguracji z dużym wyborem sosów.Ręcznie robione lazanie .Wybór mięs ,przystawek ,zup.
Restauracja działa na rynku 3lata i cały czas rozwija się .Utargi pozwalają na płynność w opłatach zarówno dostawcą jak i pracowniką bez dodatkowego wkładu.
Czynsz w wysokosci 5439.
Restauracja daje wiele możliwości rozszerzania menu m.in.o pizze której nie robimy z braku czasu jednak posiadamy piec do pizzy oraz recepturę na bardzo dobre ciasto wloskie .
Restauracja posiada odbiór sanepidu, prowadzoną na bieżąco ksiązke haccp.
Wraz z restauracja odstapie wszystkie receptury (wraz ze szkoleniem personelu) ,logo,menu,stronę internetową,Facebook,google,pocztę. Wszystkie kontakty do firm zewnetrzych zaopatrujących restauracje.W sezonie letnim możliwość odpłatnego zajęcia pasa drogowego na ogródek przed restauracja.


Nieruchomości i urządzenia

Majątek firmy stanowi cały sprzęt kuchenny w tym duże lodówki,lodówki podblatowe ,stoły,zlewy,pólki (wszystko ze stali nierdzewnej) ,piece w tym elektryczny,gazowy oraz do pizzy,drobny sprzęt kuchenny elektryczny, drobny sprzęt w tym gn ze stali nierdzewnej.Stoly,krzesła,kredensy ,ekspresy do kawy,kostkarka,sprzęt barowy.Talerze,szkło, sztućce. Dekoracje w tym obrazy,lustra,oświetlenie.System pos opłacony do czerwca 2022.wraz z tabletem ,bonownikiem Epson.


Wsparcie posprzedażowe

Szkolenie nowych pracowników na kuchni oraz sali na okres okolo 2 tygodni


Powód sprzedaży

Zmiana miejsca zamieszkania

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków