Restauracja, Warszawa/Bemowo • Cena: 30 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Bezpośrednio ! Odstąpię restaurację -przepiękną naleśnikarnię działającą w warszawskim Bemowie z pełnym wyposażeniem. Jest idealna do prowadzenia biznesu rodzinnego.

Restauracja stale działa od 2010. Ostatni właściciel prowadzi działalność od 2018 roku. Lokal został remontowany i przystosowywany do wymagań prowadzenia gastronomi. Posiada wszystkie wymagane zgody Sanepidu, koncesję na sprzedaż alkoholu w kategorii A i B.

Restauracja ma powierzchnię 52 m2 składa się z sali dla klientów ( 24 miejsca siedzące), baru, toalety dla gości, kuchni, zmywalni, szatni dla pracowników i toalety dla pracowników. Działa ogródek przed lokalem od maja do końca października - na 30 miejsc.

Lokal wyposażony jest we wszelkie niezbędne sprzęty (meble sali oraz meble do ogródka, lodówki, zamrażarkę, ekspres DeLonghi, blender kielichowy Kenwood SB327 do smuzi/ koktajle mleczne, 2 duże naleśnikarki, 2 płyty indukcyjne, roboty kuchenne, zmywarkę automatyczną itd.,). wszystkie sprzęty w dobrym stanie.
Restauracja oferuje naleśniki z różnym nadzieniem ( na słodko, wytrawne (z mięsem i drobiem), wegetariańskie ), pierogi i pielmieni oraz napoje. Jest możliwość rozszerzenia menu i zwiększenia sprzedaży.
W okresie kwarantanny restauracja stale pracowała na wynos i na dowóz. Restauracja posiada 5 gwiazdek na Pyszne pl i ma bardzo dobre opinii klientów. Ma stronę internetową (hosting jest spłacony do listopada 2021roku), stronę na FB i Google.

Opłaty stałe : czynsz 4500 zł netto, opłaty dodatkowe (woda, ogrzewanie, śmieci- 441 zł brutto), prąd-od 700 do 1200 zł, internet/telefon UPC Biznes-221,39 zł.brutto, ochrona- 55,35 zł.brutto, obsługa systemu operacyjnego do kasy i sprzedaży -184,50 zł.brutto.

Restauracja zlokalizowana jest w pasażu, obok jest kościół, sklepy, centum medyczny, fryzjery, kosmetyki, sklepy jubilerski,bazarek i inne. Restauracja cieszy się bardzo dobrą renomą wśród lokalnych mieszkańców i posiada szeroką grupę stałych klientów.

Koszt odstępnego: 30 000 brutto .


Nieruchomości i urządzenia

pełne wyposażenie


Wsparcie posprzedażowe

2 tygodnie pomocy nowemy właścicielowi.


Powód sprzedaży

przeprowadka do innego miasta

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków