Restauracja w Zielonej Górze • Cena: 500 000 zł
 • Przychody: 2 600 000 zł
 • Dochody: 330 000 zł
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 10
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Witam serdecznie,
czy kiedykolwiek Twoim marzeniem było prowadzenie własnej Restauracji? Uwielbiasz pyszne dania oraz zachwyt Twoich gości? A może szukasz świetnie funkcjonującego biznesu, który idealnie nadaje się na zbudowanie wojewódzkiej lub ogólnopolskiej sieci?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, to jesteś we właściwym miejscu! Od ponad 5 lat prowadzimy bardzo dobrze prosperującą restaurację. Z roku na rok nasze wyniki finansowe pną się ku górze. Jesteśmy oceniani jako jedna z najlepszych restauracji w województwie lubuskim. Mamy zbudowany zespół ludzi, który wywiązują się wzorowo ze swojej pracy. Oferujemy dania kuchni włoskiej oraz fast foody w wydaniu premium. Odnaleźliśmy niszę, która zdecydowanie wyróżnia nas jako miejsce serwujące pyszne, nietuzinkowe dania w wydaniu niezwykle oryginalnym.

Dla naszych gości oddajemy 36 miejsc siedzących, doskonale funkcjonujące dowozy oraz spore zaplecze. Nasza marka jest bardzo rozpoznawalna i cieszy się jedną z najlepszych opinii wśród naszych klientów. W ciągu ostatniego roku osiągamy rekordowe wyniki, ilość zadowolonych gości stale rośnie.

Zatem skoro wszystko tak pięknie prosperuje to dlaczego chcemy odsprzedać markę z potężną ilością stałych gości oraz pełnym wyposażeniem lokalu? Powodem jest wyprowadzka z miejsca obecnego zamieszkania i zmiana życiowych planów.

Chętnie udzielimy więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kwota odstępnego to 500.000 zł netto (fv 23%).


Nieruchomości i urządzenia

Przedmiotem sprzedaży jest marka, pełne wyposażenie lokalu, oraz doskonale rozwinięte social media.


Wsparcie posprzedażowe

Nowemu nabywcy oferujemy cykl szkoleń, przekazanie receptur, dostawców oraz na życzenie obsługę pod kątem marketingowym do uzgodnienia.


Powód sprzedaży

Zmiana miejsca zamieszkania.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków