Restauracja Synteza - Gdańsk Wrzeszcz, Osiedle Garnizon • Cena: 19 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż, jako odstępne restauracja, zlokalizowana w Gdańsku Wrzeszcz, w samym sercu osiedla Garnizon, tuż przy najnowszym etapie budowy, gdzie lada moment zostanie oddanych do użytku blisko 280 nowych apartamentów, a dalsza rozbudowa osiedla będzie trwać do końca roku 2025.

Garnizon- jedno z najbardziej rozpoznawalnych i historycznych miejsc w Trójmieście, enklawa życia biznesowego, usługowego, towarzyskiego, jak i doskonałe miejsce do codziennego zamieszkania. Osiedle dynamicznie rozwijające się zgodnie ze swoją filozofią- "miasta w mieście", gdzie nie wychodząc poza jego obszar, mamy wszystkie punkty handlowo-usługowe, jak i medyczne w zasięgu ręki. Przewagą osiedla są jego stali mieszkańcy oraz pracownicy, np. takich firm jak: Swarovski, Dziennik Fakt redakcja Trójmiejska, Hair Mate, Tractebel Engineering S. A, Pomorski Inkubator Kultury, Gdański Bazar Natury, MICHAEL / STRöM INVESTMENTS Dom Maklerski S.A., AXA POLSKA S.A., THE AMERICAN ACADEMY OF BUSINESS, SMART HOTEL, TRAVELPLANET i wiele, wiele
innych. To jeden z najmodniejszych adresów w Trójmieście!

W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura- autobusy, tramwaje, kolej SKM, PKP, PKM, dogodny dojazd do Portu Lotniczego i Obwodnicy Trójmiasta.
Lokal przystosowany i wykończony ze stanu deweloperskiego w najwyższym standardzie, poniesione nakłady pieniężne wewnątrz około 960.000 PLN netto. Umowa najmu na lokal do 2030 roku, z możliwością zachowania pierwszeństwa co do jej przedłużenia.
Ilość miejsc siedzących: 74.
Lokal o powierzchni 138,77 m2 + 74,11 m2 szklanej konstrukcji, składa się z trzech części:
Antresola - stoliki, które najczęściej zajmowane są na "szybką wizytę" w charakterze kawiarni lub lunchu.

Poziom 0 - główna sala sprzedaży, kuchnia z pomieszczeniami przynależnymi, bar, zaplecze socjalne, toalety.
Oranżeria- całoroczny ogród zimowy, z bezpośrednim wejściem z lokalu oraz czterema wejściami bezpośrednio z ulicy. W przypadku imprez okolicznościowych bądź spotkań biznesowych istnieje możliwość zamknięcia części oranżerii od wewnętrznej części lokalu, dzięki czemu mogą działać dwie niezależne powierzchnie, w dalszym ciągu przyjmując Gości wejściem od strony antresoli.


Nieruchomości i urządzenia

Jest to jedyny taki lokal na osiedlu Garnizon oraz największy gastronomiczny, co sprawia, że jest najbardziej charakterystyczny i rozpoznawalny.

W skład sprzedaży wchodzi: odstępne przystosowanego i wykończonego lokalu ze stanu deweloperskiego w najwyższym standardzie (zaprojektowanego przez architekta wnętrz), atrakcyjnie wynegocjowana umowa najmu długoterminowego, sprzęty kuchenne (własność lub dalsze przejęcie leasingu).

Idealny zakup dla osób z branży HoReCa lub innych inwestorów. Miejsce o doskonałym potencjale, z nieograniczonymi możliwościami rozwoju.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Zmiana miejsca zamieszkania.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków