Restauracja po Kuchennych Rewolucjach na sprzedaż • Cena: 570 000 zł
 • Przychody: 720 000 zł
 • Dochody: 240 000 zł
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 6
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Restauracja stworzona została z miłości do Kuchni Półwyspu Iberyjskiego i hiszpańskiej atmosfery. El Toro działa w Łodzi od 5 lat. Przed ten okres wyrobiliśmy sobie rozpoznawalną markę i zyskaliśmy dużą rzeszę stałych gości. W grudniu 2015 wzięliśmy udział w "Kuchennych Rewolucjach" Magdy Gessler. Odcinek zakończył się naszym spektakularnym sukcesem, a restauracja zdobyła w Łodzi ogromną popularność!
El Toro usytuowane jest w prestiżowej lokalizacji o ogromnym potencjale, nieopodal znajduje się: Centrum Kultury EC 1, Sąd Rejonowy, kancelarie notarialne i adwokackie, Rektorat, Dworzec Łódź Fabryczna, biurowiec Green Horizon, a dookołoa powstają nowe biurowce i miejsca pracy.

Lokal jest dwukondygnacyjny, w jego skład wchodzi: kuchnia wraz z zapleczem, bar, sala górna i sala dolna. Przed restauracją znajduje się miejsce na ogródek.
Zapraszamy na wirtualny spacer, by obejrzeć wnętrze El Toro:

Lokal jest wynajmowany, czynsz bardzo przystępny, a sąsiedzi i właściciel pozytywnie nastawieni do działalności El Toro.Nie ma problemów z koncesja na alkohol.
W skład oferty sprzedażowej wchodzi: całe know-how prowadzenia biznesu, marka El Toro z wyrobioną renomą, przepisy na dania, kontakty z dostawcami, wyszkolony personel, kompletne wyposażenie restauracji wraz z towarem w chwili odkupienia, elementy wystroju wnętrza, sprawnie działające kanały społecznościowe Facebook: eltorolodz, nowoczesna i przyjazna strona internetowa: [dane ukryte].

Możliwość rozpoczęcia biznesu od zaraz bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie.


Nieruchomości i urządzenia

W restauracji znajduje się pełne wyposażenie niezbędne do jej funkcjonowania : kuchnia czteropalnikowa z piekarnikem posiadającym termoobieg firmy Bertos,płyta grillowa podwójna firmy Bertos,dwie duże lodówki zmywarka firmy Fagor,Ciśnieniowy ekspress do kawy i wszystkie rzeczy począwszy od zastawy porcelanowej,sztućcy na wentylacji kończąc.


Wsparcie posprzedażowe

W cenie restauracji jest także szkolenie nowego personelu a w szczególności kucharzy.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków