Restauracja pizzeria w Górach Sowich • Cena: 1 050 000 zł
 • Przychody: 800 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 8
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam budynek restauracyjny położony w Górach Sowich, wraz z gotowym biznesem.

W pełni wyposażona, działająca, dobrze wypromowana restauracja. Udekorowana w niepowtarzalnym stylu.
Niepowtarzalnie wykonany piec do pizzy opalany drewnem.
Duża kuchnia z ogromnym potencjałem.
Sala rozrywkowa na piętrze
Duży ogródek piwny 300m2 (100 miejsc siedzących). Urządzony jest kącik dla dzieci z piaskownicą i jest jeszcze dużo miejsca na kolejne atrakcje.

Wybudowany w 2019 r budynek posiada dwa piętra.
Dół o powierzchni zabudowy 124m2: sala dla gości 46m2, bar, otwarta kuchnia
,w pełni wyposażona zmywalnia, 2 zmywarko-wyparzarki, dwie toalety dla klientów, dwa pomieszczenia gospodarczo magazynowe, pomieszczenie socjalne, dodatkowa toaleta dla pracowników .Duże zaplecze o powierzchni 50m2 niewidoczne dla gości.
Góra 124m2: sala dla gości 50m2,taras otoczony zielenią o powierzchni 46m2 z widokiem na centrum, toaleta dla gości, pomieszczenie biurowe 22m2 z osobną łazienką.
Budynek posiada ogrzewanie podłogowe, również na tarasie. Jest wyposażony w rekuperację. Zbudowany i wyposażony na wysoki standard. Stan bardzo dobry.
Wybudowany zgodnie ze wszelkimi wymogami gastronomicznymi, dół wys 4m, góra wys 3,5m. Posiadam wymagane prawem projekty, odbiory oraz pozwolenia. Ogrodzenie oraz parking dla dostaw towarów.
Ze względu na bardzo korzystne położenie lokal generuje pewne stabilne udokumentowane zyski. (droga wojewódzka, trasa turystyczna, ścieżka rowerowa do Czech)
W cenie zawarte jest całe wyposażenie restauracji niezbędne do jej prowadzenia, sprzęt gastronomiczny, lodówki, zamrażarki, cała zastawa itd. wszystko co znajduje się obecnie na stanie). Również Know-How prowadzenia restauracji (całokształt doświadczeń, praktyk i procedur, jakie zdobyliśmy) Dokumenty i projekty gastronomiczne (tak by nowy lokal był przystosowany do warunków między innymi sanepidu, bhp) Receptury i przepisy (wypracowane przez cały okres funkcjonowania restauracji, będące wynikiem wielu szkoleń oraz doświadczeń naszych kucharzy). Auto firmowe na dowozy. Stronę internetową (domena internetowa, wszystkie dane dostępowe do jej edycji wraz z materiałami). Media społecznościowe (Facebook, Instagram, Tripadvisor, Google)
Serdecznie zapraszam. Zadzwoń teraz i umów się na prezentację.
Z miłą chęcią pokaże Ci wszystkie uroki tej niesamowitej nieruchomości i opowiem Ci o potencjale jaki w niej drzemie. Jest jeszcze kilka ciekawych detali, które zostawiłem na osobiste spotkanie lub video-prezentację właśnie z Tobą.


Nieruchomości i urządzenia

wyposażenie o wartości około 200000zł, samochód chłodnia w leasingu, konta w social mediach


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję wsparcie do 2 miesięcy od sprzedaży


Powód sprzedaży

zmiana miejsca zamieszkania oraz powody osobiste

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków