Restauracja, Pizza Bistro - Katowice • Cena: 200 000 zł
 • Przychody: 1 500 000 zł
 • Dochody: 150 000 zł
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników: 12
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy
  • ▪ Pakiet większościowy
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Trochę z ciężkim sercem ale z powodu nowej, dużej inwestycji jesteśmy zmuszeni sprzedać naszą katowicką "perłę w koronie”. Nowy model biznesowy wyklucza nas czasowo w 100% z możliwości nadzoru i kierowania tym niesamowitym, magicznym miejscem. Włożyliśmy tu mnóstwo serca i pracy, przeżyliśmy kilka lat temu kuchenne rewolucje z Magdą Gessler i jako jedyna (!) knajpa w Katowicach przetrwaliśmy i rozwinęliśmy się ponad formułę znaną z TV.

Marketing jednak nadal do wykorzystania w tej materii ;) Dlatego poza pomysłem sprzedaży całości, rozważymy również sprzedaż części udziałów, na zasadzie naszej pozostałości, jako inwestycji kapitałowej, dla chętnych i ambitnych ale nie posiadających wystarczających środków. Z chęcią takim osobom pomożemy i damy szansę! Również z opcją ratalną!

W każdej opcji zapewniamy nasze wsparcie wdrożeniowe i pomoc na starcie, nasze "kilka" lat doświadczenia w branży może być przydatne ;)

Lokal posiada wszystkie możliwe zezwolenia na produkcję z sanepidu. Ma wyrobioną długoletnią, cenioną i rozpoznawalną markę, stałych klientów i bardzo duży potencjał marketingowy i produkcyjny. Zastrzeżony prawnie znak towarowy restauracji. Miesięczny obrót fiskalny w zależności od pory roku waha się pomiędzy 120-150 tyś PLN. Możliwość pełnej weryfikacji fiskalnej na POSbistro.

Lokal wyposażony we wszelkie niezbędne elementy do działania i produkcji gastronomicznej, w tym:
- piec konwekcyjno parowy,
- chłodnie,
- makaroniarkę,
- 6 palnikową kuchnię,
- piec MKP,
- piec do pizzy,
- pakowarki,
- przemysłowe młynki,
- maszynę do ciasta,
- szatkowarke,
- chłodziarki,
- wyciskarke do soków,
- ekspres do kawy,
- samochód,
- monitoring IP,
- system fiskalny POS,
- własne sprzedażowe WWW, QR i SM itd.

Totalnie wszystko! :)
Do 2024 roku umowa dostarczania energii elektrycznej po starej niezmiennej cenie! Czynsz miesięczny najmu lokalu 7 tyś. Lokal posiada 38 miejsc siedzących wewnątrz oraz zadaszony ogródek na 18 miejsc (z opcją zimową) i 18 miejsc na wolnym powietrzu z opcją powiększenia Podpisane umowy ze wszystkimi liczącymi się operatorami zewnętrznymi (typu UBER, Pyszne itp.). Plus opcja przejęcia prowadzenia tzw. „dark kitchen” (docelowo dodatkowe 30k przychodu).

Cena sprzedaży udziałów jest absolutnie symboliczna! Sama suma wartości sprzętu i wdrożeń jest dużo więcej warta! :) Forma sprzedaży wyposażenia mieszana. Część FV 23%, część umowa sprzedaży cywilno prawna od osoby fizycznej. Lokal w ciągłym działaniu ze zgraną i zaufaną (nieocenioną!!!) z kilkuletnim starzem ekipą. Wszystkie elementy wyposażenia i rozbudowy (np. ogródek (budowla)) lokalu stanowią własność restauracji i są elementem sprzedaży.

Możesz zakupić sam lokal z wyposażeniem lub cały działający BRAND. 100% udziałów lub ich część w zamian za udział w zyskach, wyłącznie z naszym pasywnym zaangażowaniem. Wszelkie opcje do omówienia osobiście.

Zapraszamy do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia

J.W>


Wsparcie posprzedażowe

TAK


Powód sprzedaży

Relkacja biznesu

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków