Restauracja na gdańskiej starówce • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Restauracja funkcjonuje z ogromnym sukcesem od sierpnia 2015 r. w sercu gdańskiej starówki, nad samym brzegiem Motławy. Jesteśmy znani i rozpoznawani w kraju i za granicami, zostaliśmy wielokrotnie wyróżniani za nasze osiągnięcia kulinarne, posiadamy również długą listę stałych gości i wiernych fanów naszej koncepcji. Każdego roku mamy do dyspozycji ok 70m kw. terenu przylegającego do restauracji z pięknym widokiem na Motławę, z przeznaczeniem na ogródek letni. W historycznych oryginalnie wykończonych naturalnymi materiałami wnętrzach restauracji, obsłużyć można jednocześnie ok 50 gości, natomiast w sezonie letnim ogródek letni zwiększy tę liczbę o około 60 kolejnych miejsc. Restauracja jest w pełni wyposażona (również w system monitorowania wnętrz) i gotowa do wznowienia działalności w każdej chwili. Potencjalnie istnieje możliwość kontynuacji współpracy z aktualnie rezydującym renomowanym szefem kuchni, po uzgodnieniu szczegółowych warunków.

Stworzyliśmy tutaj prawdziwie wyjątkowe miejsce spotkań i wielu z naszych gości przeżyło tu z nami wiele niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy, aby nowy właściciel kochał ten biznes tak samo jak my, a dochody jakie generuje będą tylko miłym dodatkiem.
Cena zostanie przedstawiona na żądanie osobom poważnie zainteresowanym ofertą.


Nieruchomości i urządzenia

Oferta dotyczy sprzedaży restauracji, nie oferujemy na sprzedaż spółki. Restauracja nie posiada lokalu na własność, dlatego konieczne będzie podpisanie umowy najmu z właścicielem budynku, który jest otwarty na nowego najemcę. Lokal jest w pełni wyposażony, a wszelkie sprzęty wchodzące w jej skład, jak i wszystkie elementy wykończenia wnętrz są w całości własnością restauracji. Jesteśmy również właścicielami znaku towarowego w postaci oryginalnej nazwy restauracji.


Wsparcie posprzedażowe

Pomożemy nowemu właścicielowi wznowić działanie restauracji oraz wskażemy kompetentną obsługę serwisową do poszczególnych aspektów jej funkcjonowania.


Powód sprzedaży

Bezterminowa przeprowadzka za granicę kluczowego członka zespołu managerskiego i związane ze skutkami pandemii problemy w podróżowaniu ( również ze względu na bardzo długi dystans) spowodowały, że nie jesteśmy w stanie kontynuować przedsięwzięcia na tak wysokim poziomie jak dotychczas. Nie chcemy prowadzić restauracji, która jest tak bliska naszemu sercu jeśli nie możemy być zaangażowani w 100%

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków