Restauracja Kateringowa • Cena:
 • Przychody: 1 500 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dobrze prosperująca, znana i popularna restauracja w sercu Gdańska Zaspy, poszukuje nowego właściciela. Powodem sprzedaży jest brak możliwości poświęcenia wystarczającej ilości czasu na prowadzenie lokalu, ponieważ zajmujemy się również inną działalnością na terenie UE.


O nas:
Istniejemy na rynku od 2014 roku. Jesteśmy liderem w zakresie dostarczania jedzenia do klienta w naszym obszarze dowozu. W naszej ofercie posiadamy bogate menu, które głównie opiera się na pizzy i burgerach, ale również daniach obiadowych, meksykańskich, oraz daniach kuchni włoskiej.
Posiadamy dużą bazę stałych klientów, zarówno w lokalu jak i na portalach pyszne oraz pizzaportal.

Lokal:
W pełni wyposażony i dostosowany do potrzeb działalności. Czynsz najmu wynosi tylko 2000zł brutto (wynegocjowana niska cena z właścicielem lokalu, przy obecnych stawkach jest to bardzo korzystna oferta). Lokal znajduje się w budynku wolnostojącym, w którym prosperują trzy inne lokale usługowe między innymi restauracja azjatycka, sklep całodobowy. Jest to duży plus miejsca, gdyż nie ma problemów z powodu późniejszych godzin zamknięcia, głośnej muzyki, czy działającej wentylacji. Jest również zgoda na koncesję.
Powierzchnia lokalu wynosi 72 m2 i jest podzielona na dwa poziomy: górny poziom to główna kuchnia, wydawka, stanowisko komputerowe, kącik dla kierowców, na poziomie dolnym znajduje się: kuchnia przeznaczona do przygotowań cateringowych, szatnia, kącik dla pracowników. Na obydwu poziomach jest podłączona wentylacja z okapami, więc jest możliwość pełnej produkcji.
Posiadamy również magazyn 25 m2, z regałami, lodówkami, i całym zapleczem technicznym.
Istnieje możliwość zaaranżowania ogródka gastronomicznego.
Lokal posiada pełny monitoring, składający się z 8 kamer. Jest łatwo obsługiwany za pomocą tabletu i aplikacji.

Obrót
Posiadamy całą dokumentacje oraz historię potwierdzającą codzienne utargi od 3 lat.
Firma ma tendencję wzrostową oraz duży potencjał, obrót miesięczny przekracza 120 tys. złotych. Więcej szczegółów na umówionym spotkaniu.

Odstępne
Odstąpienie wiąże się ze zwrotem nakładów inwestycyjnych i modernizacyjnych, poniesionych na przystosowanie lokalu do bieżącej działalności, oraz sprzedażą całego wyposażenia, sprzętów, urządzeń, wraz z przekazaniem systemu, dokumentacji i całego know how.
Wysokość odstępnego będzie omówiona indywidualnie na spotkaniu, gdyż będzie zależna od wybranych opcji sprzedaży.
W cenie odstępnego całe wyposażenie lokalu: sprzęty kuchenne, lodówki, piec, kuchenki, grille.. itd Jak również: know how, system pos, komputery, przejęcie kont na portalach pyszne i pizzaportal, z bardzo wysokimi pozycjami, wszystkie receptury, na których restauracja pracuje od 5 lat, wykwalifikowany personel.
Możliwość przejęcia firmowych samochodów leasingowych.

Podsumowanie:
Jeżeli szukasz pewnego sposobu na inwestycję, oraz interesuje Cię gastronomia trafiłeś pod właściwy adres.
Czyste, przejrzyste warunki sprzedaży, sprawdzony udokumentowany obrót, dochód od pierwszego dnia przejęcia firmy. Zapraszamy na prezentację i spotkanie.


Nieruchomości i urządzenia

650 000


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Inny biznes

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków