Restauracja i Zajazd przy drodze krajowej woj. lubuskie • Cena: 1 800 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam Zajazd z bardzo dobrze prosperującą restauracją, salami na imprezy okolicznościowe oraz częścią hotelową z 8 pokojami. Bezpośrednio przy budynku znajduje się duży parking dla gości.
Powierzchnia działki wynosi 1600m2.
Bezpośredni wjazd z drogi krajowej nr 24.

***

Zajazd i Restauracja Zielona Gęś to rodzinna firma
z tradycjami, która od 26 lat z powodzeniem zdobywa przychylność lokalnych oraz przyjezdnych klientów.
Jest to nie tylko budynek, ale również wartości takie jak gościnność, dobra kuchnia oraz miła atmosfera.

Budynek:
Obiekt od lat 30-tych użytkowany był jako lokalny bar. Na początku lat 90-tych w pełni został wyremontowany oraz zmodernizowany.
Budynek składa się z dwóch części restauracyjnej oraz hotelowej. Jego powierzchnia użytkowa wynosi ok. 800 m.kw.
Część restauracyjna to obiekt parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony o powierzchni ok. 220 m.kw. Składa się z trzech sal: sali głównej z dębowym barem, wejściem na kuchnie oraz stołami restauracyjnymi oraz dwóch mniejszych sal bankietowych na uroczyste obiady lub imprezy okolicznościowe. Obydwie sale mogą również pełnić funkcję taneczną.
Poddasze użytkowe zagospodarowano na apartament mieszkalny z dwiema sypialniami, salonem z kominkiem, kuchnią oraz łazienką. Łączna powierzchnia to 150 m.kw. Istnieje możliwość zaadaptowania apartamentu na pokoje gościnne do wynajęcia.
Cześć hotelowa została dobudowana do restauracji w połowie lat 90–tych. Stanowi budynek jednokondygnacyjny z użytkowym poddaszem, całkowicie podpiwniczony o powierzchni 430 m.kw. Składa się z ośmiu pokoi gościnnych (1-3 osobowych) oraz wspólnej części wypoczynkowej. Ponad to ma niewykorzystane piwnice, które w przyszłości mogą zostać zagospodarowane na dużą salę dyskotekową, magazyn lub część rekreacyjną.
Stan techniczny budynku oceniony został jako bardzo dobry.

Restauracja
Od 1994 roku Restauracja Zielona Gęś słynie z miłej atmosfery oraz dobrego jedzenia. Specjalnościami są dania kuchni polskiej m.in. udko z gęsi, pierś z kaczki w sosie własnym z wiśniami, a także pierogi w przeróżnych odsłonach. Kuchnię tworzą prawdziwe gospodynie gotujące dania „jak u mamy”, natomiast o obsługę i przyjazną atmosferę dba doświadczony zespół kelnerów.
Zielona Gęś to nie tylko idealne miejsce na niedzielny obiad. Restauracja składa się z trzech sal oraz tarasu co otwiera możliwości na organizacje imprez okolicznościowych takich jak komunie, wesela, urodziny, stypy itp.
Razem z naszym zespołem stawiamy na jakościowe lokalne produkty oraz pasje do gotowania.

Zajazd
Dzięki możliwościom jakie tworzy otoczenie miejscowości Przytoczna pokoje hotelowe są idealnym uzupełnieniem działalności restauracji. W pobliżu znajdują się liczne lasy i jeziora, które przyciągają przyjezdnych na grzybobranie, polowania oraz połów ryb.
W budynku znajduje się osobna część hotelowa, gdzie jest osiem pokoi gościnnych z prywatnymi łazienkami. Jako dodatkowe udogodnienie dla gości zagwarantowany jest duży parking.

Lokalizacja
Zajazd i Restauracja Zielona Gęś zlokalizowana jest na działce o łącznej powierzchni 1600 m2 położonej w miejscowości Przytoczna. Gmina Przytoczna zlokalizowana jest w środkowo–wschodniej części województwa lubuskiego i liczy blisko 6 tys. mieszkańców.
Atutem lokalizacji Zajazdu jest bezpośredni dostęp do ulicy Głównej przy ruchliwej drodze krajowej nr 24 oraz liczne jeziora i lasy przyciągające turystów w przeciągu całego roku. W pobliżu Zielonej Gęsi przebiegają ważne szlaki komunikacyjne, dzięki czemu stanowi dobry przystanek dla podróżujących. Od zachodniej strony należy wyróżnić szlak Wrocław – Szczecin oraz szlak Berlin- Kostrzyn- Poznań (Droga S3). Natomiast od strony północnej wiedzie najkrótsza trasa z Poznania do Szczecina, która jest alternatywą dla płatnej autostrady A2.

***
Zapraszamy do kontaktu ( Tylko kontakt telefoniczny )
Bez pośredników ( Tylko kontakt telefoniczny )


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków