Restauracja i sala bankietowa - Gdańsk • Cena: 450 000 zł
 • Przychody: 1 500 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Mamy do odstąpienia restaurację działającą od ponad 7 lat z wyrobioną marką własną, dużą bazą klientów indywidualnych i firm (zazwyczaj od maja do sierpnia nie ma wolnych weekendów). Wysokie oceny na wszystkich profilach społecznościowych oraz Certyfikat Tripadvisor. Restauracja do przejęcia już w sezonie, gdzie jest dużo rezerwacji i prognozowany pewny przychód na zasadzie "wchodzisz i zarabiasz".
Restauracja posiada 2 piętra na ok. 60 miejsc, bardzo duży ogród na kolejne 80 miejsc z zadaszonym tarasem. Dodatkowo do dyspozycji jest sala bankietowa na kolejne 100 -120 miejsc. Funkcjonują 2 kuchnie (jedna przy restauracji, a druga przy sali bankietowej). Restauracja całkowicie wyposażona w sprzęt zakupiony od nowości. Wszelkie meble i wyposażenie w wysokim standardzie. Wszystkie odbiory sanepidu oraz koncesja ABC. Czynsz 10 700 zł netto. Cena wyjściowa odstępnego to 450 000 zł brutto w zależności od tego, co miałoby się w tym znaleźć. Cena ta jest do wygenerowania w przychodzie w ciągu 3-4 miesięcy. Komunie - maj 2022 to przychód : 70 000 zł. Przychód 2019r. - 1,1 mln zł, Przychód 2021 - rok pandemiczny , czyli przychód od maja ,tylko w ciągu pół roku, to już ok. 1 mln zł (z zabronionymi imprezami okolicznościowymi i firmowymi od października do grudnia). Trend jest wzrostowy.

Zdjęcie: demonstracyjne


Nieruchomości i urządzenia

Wszelkich informacji udzielimy w ewentualnej wiadomości prywatnej. Mamy przygotowany opis i zestawienie majątku firmy. Największą wartością dodaną jest wartość niematerialna i prawna , którą jest marka i opinia o niej.


Wsparcie posprzedażowe

Zależy nam na tym, co zbudowaliśmy przez te długie lata, więc jesteśmy otwarci wprowadzić nowego właściciela płynnie w przejęcie restauracji. Oczywiście to do indywidualnego rozpatrzenia, bo może potencjalny ,nowy właściciel będzie miał inny pomysł i plany na swój biznes oraz wykorzystanie potencjału miejsca.


Powód sprzedaży

Powody odstąpienia do omówienia przy ewentualnym kontakcie/spotkaniu (żadne powody rodzinne czy też plany wyjazdowe).

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków