Restauracja i klub muzyczny • Cena: 400 000 zł
 • Przychody: 1 400 000 zł
 • Dochody: 180 000 zł
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 15
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Mamy do zaoferowania restaurację wraz z klubem muzycznym. Lokal w pełni wyposażony (meble, wyposażenie kuchni, nagłośnienie . Lokal istnieje na rynku ponad 5 lat. Zbudowana i rozpoznawalna marka w regionie i w Polsce. Lokal pod dzierżawę, okres najmu co najmniej 5 lat. Klub muzyczny także w pełni wyposażony i umeblowany istnieje na rynku od 3 lat, nie skłamie mówiąc że to jedyny porządny klub w mieście. Umowa najmu tyczy się całej kamienicy tj. 3 kondygnacji wraz z piwnicą. Dodatkowy zysk z wynajmu mieszkań ( 5 mieszań) co obniża dość znacznie kwotę miesięcznego czynszu.
Możliwości rozwoju:
Możliwość rozwoju w kierunku kuchni wyjazdowej, a także organizacji cateringów zewnętrznych ( np. bardzo popularnych ostatnio cateringów dietetycznych). Duże zapotrzebowanie na rynku, sprawdzona i rozpoznawalna marka lokalu ułatwi dotarcie i znalezienie odbiorców zewnętrznych.


Nieruchomości i urządzenia

Pełne umeblowanie sali - stoliki, krzesełka, telewizory, klimatyzacja, system wentylacji, ogródek przy lokalu ( kondygnacja z podestami ), pomocnik kelnerski, bar kompletny.

Pełne wyposażenie kuchni - piec parowy, piec do pizzy, lodówki , zamrażarki, kuchenka gazowa 6 palnikowa, drobne wyposażenie ( wilk do miesa, blendery, porcelana ), system sprzedażowy

Klub muzyczny - nagłośnienie, mikser, stoliki, krzesełka, klimatyzacja, wentylacja, komputery, system sprzedażowy


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy w pełni pomoc w całym procesie przejścia jak i wprowadzenia w rynek, przekazanie kontaktów do kontrahentów, wsparcie techniczne jak i merytoryczne w funkcjonowaniu lokali.


Powód sprzedaży

Restauracja sama w sobie wymaga dużego zainteresowania oraz zaangażowania w jej funkcjonowanie. Wymaga w pełni osoby dyspozycyjnej która się temu w pełni odda i poświęci. Powodów można podawać wiele, najbardziej trafnym jest brak czasu na doglądanie i pilnowanie interesu z powodu rodzinnych jak i biznesowych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków