Restauracja Hotel SPA • Cena: 4 990 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję sprzedaż Restauracji oraz Hotelu 3* zlokalizowanego w Dziemianach, miejscowości położonej na obrzeżach Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

Tereny Borów Tucholskich od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem turystów, czyste i obfite w ryby jeziora w tym blisko położone jezioro Rzuno stanowi niemałą atrakcję dla turystów ceniących sobie odpoczynek w ten właśnie sposób, kajakarstwo, żeglarstwo czy wędkarstwo znajdują tu swoich zwolenników. Bogate w grzyby lasy przyciągają co roku spacerowiczów jak i zarówno fanów sportu rowerowego, dzięki licznym ścieżką rowerowym. Dla miłośników jeździectwa czy potrzebujących hipoterapii w pobliżu ośrodek jazdy konnej i hodowla rasowych koni. W okolicy cieszące się zainteresowaniem letników domki drewniane nad jeziorem, mające ciągłość rezerwacji przez cały sezon letnio-jesienny.

Nieruchomość o powierzchni 1800m2 położona jest przy głównej drodze trasy wojewódzkiej. Jest to urokliwy Hotel pensjonat dla przejezdnych gości, Restauracja podtrzymująca tradycję kuchni polskiej jak i miejsce okolicznościowych spotkań mieszkańców Dziemian jak i okolic. Dotychczas obiekt ten cieszył sie dobrą opinią i dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających gości.

Restauracja mieści się na głównym piętrze budynku hotelowego, składa się z przestronnej kuchni z zapleczem 90m2 w pełni wyposażonej w sprzet wysokiej jakości, spełniający wymogi gastronomiczne, sali głównej restauracyjnej 160m2, sali kominkowej 90m2, sali tanecznej 100m2, szatni, toalet, oraz magazynu.Całość dostosowana do potrzeb personelu jak i wygód klientów.

Pietro poniżej to idealne miejsce na hotelowe spa, w obecnym momencie znajduje się tam sauna dwa solaria oraz wolna sala o powierzchni 50m2. Mieści się tam również pomieszczenie sklepowe z osobnym wejściem oraz chłodnie magazynowe, wszystko to stanowi ok 600m2 powierzchni użytkowej. Na tym samym poziome znajduje się również garaż na trzy samochody.

Piętro trzecie to pokoje hotelowe stanowiące ok 600m2 nieruchomości. Każdy pokój z toaletą, telewizorem, urządzone różnorodnie, pokoje od strony południowej są klimatyzowane. Między pokojami hotelowymi hol.

Z obu stron Nieruchomości parking, jeden od strony drogi powiatowej, gdzie wejście jest do pomieszczeń przystosowanych na supermarket spożywczy, z drugiej zaś strony od drogi wojewódzkiej parking dla gości hotelowych, łącznie miejsc parkingowych na 35 samochodów.

Całość ogrzewana dwoma piecami nowej generacji jeden na miał i eko groszek, drugi olejowy. Na dachu lokalu solary, które odpowiadają za ciepłą wodę latem.

Oferta idealna pod inwestycję sezonową jak i całoroczną, dzięki przebiegającej obok obiektu Trasie Wojewódzkiej miejsce to cieszy się wizytą gości cały rok.

Odległość do Kościerzyny to 19km do Gdańska 69km.

Zainteresowanych zachęcam do kontaktu w celu poznania większej ilości szczegółów oferty.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków