Restauracja cenionej sieci franczyzowej • Cena: 500 000 zł
 • Przychody: 1 100 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 7
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Restauracja działa od połowy 2019 roku w bardzo dobrym punkcie Warszawy. Zlokalizowana jest w pobliżu ogromnych centrów biznesowych, więc generuje obroty zarówno w okresie lunchu, jak i wieczorami. Jest w pełni wyposażona i nie wymaga nakładów finansowych.
Lokal ok 140 m2, ilość miejsc siedzących dla ok 50 osób. Restauracja posiada już szerokie grono stałych gości, dopracowane menu, stronę www z możliwością zamówień jak i rezerwacji stolików online. Podpisane są umowy z zewnętrznymi dostawcami takimi jak np. Pyszne lub Uber. Przyznana jest koncesja A/B/C. Lokal posiada wszystkie niezbędne pozwolenia sanepidu. Jest możliwość ustawienia ogródka w okresie letnim.
Wyposażenie świeżo zakupione, nowoczesne i regularnie serwisowane.
Wyselekcjonowany został zespół dobrych pracowników. Rotacja pracowników jest obecnie znikoma.
Prognozowane obroty za rok obrachunkowy ok. 1,1 mln. Przy obecnym poziomie obrotów, kosztów stałych oraz zmiennych, miesięczny zysk pozwoli na zwrot z inwestycji w ciągu ok 4 lat. Przy poświęceniu mu czasu obecne obroty można bez problemów zwiększyć ok. 50-60%, a tym samym skrócić okres zwrotu poniżej 3 lat. Jest to stały, stabilny biznes, dający właścicielowi satysfakcję finansową.
Nie trać czasu na szukanie miejsca, lokalu, remonty, projekty technologiczne, pozwolenia, zgody sanepidu, wizyty w urzędzie itp. Sprzedamy gotowy, urządzony i działający bez zastrzeżeń kompletny lokal z całym know-how doświadczonej sieci franczyzowej.

W przypadku zainteresowania niezbędne jest spotkanie i podpisanie umowy o poufności przekazywanych danych.

ps. zdjęcie poglądowe


Nieruchomości i urządzenia

Kompletne wyposażenie niezbędne do prowadzenia restauracji.


Wsparcie posprzedażowe

Niezbędne wsparcie do czasu wdrożenia się przez nabywcę


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków