Ręczna wysoce wyspecjalizowana myjnia samochodowa • Cena: 650 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 5
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam
Ręczną wysoce wyspecjalizowaną myjnię samochodową
Lokalizacja:
Myjnia ulokowana jest w parkingu podziemnym „Silesia City Center”, należącym do najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce. Dysponuje ono jednocześnie największą powierzchnią handlową na Śląsku, gdzie na 86 tys. m² mieści 310 sklepów. W ciągu roku centrum to odwiedza 12 milionów osób.
Parametry techniczne myjni
Myjnia zajmuje powierzchnię 191 m2. Jest ona całkowicie wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w tym miedzy innymi: profesjonalne urządzenia do mycia, odkurzacze, sprzęt do prania tapicerki, pianownice oraz wysoce wyspecjalizowany sprzęt do detailingu. W jej skład wchodzą cztery stanowiska robocze (mogące obsługiwać bezpośrednio cztery samochody), pomieszczenie techniczne, pomieszczenie dla personelu i designersko spersonalizowaną recepcję.
Anturaż
W skład obsługi myjni wchodzą wysoce wyspecjalizowani pracownicy (skład zoptymalizowany i gotowy do przejścia pod nowego właściciela w przypadku takiego zainteresowania). Myjnia posiada bardzo ugruntowaną pozycję rynkową z najwyższymi opiniami jej działalności, wyrażanymi tak przez klientów jak i zarząd „Silesia City Center”. Zaznacza się również stałą obecnością w mediach społecznościowych, posiadając założone i ciągle aktualizowane konta (facebook, instagram), a także – co oczywiste – własną stronę internetową.
Klienci:
Firma ma podpisane umowy na stałe mycie samochodów z kilkoma podmiotami (umowy są oczywiście do przejęcia). Zapisy na terminy mycia sięgają siedmiodniowego wyprzedzenia. Firma bazuje przede wszystkim na klientach robiących zakupy w centrum handlowym, jednakże dzięki swemu profesjonalizmowi, klienci przyjeżdżają również tylko celem dokonania profesjonalnego zabiegu pielęgnacji.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Jako Prezes dużego przedsiębiorstwa budowlanego z filiami międzynarodowymi, mój czas to nieustanne podróże. Absorpcja mych zadań nie pozwala na stały nadzór co jest w tym przypadku rzeczą nadrzędną ze względu na fakt ogromnie poszerzającej się liczby klientów.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków