Przedszkole w Gdańsku • Cena: 98 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2009
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię funkcjonujące niepubliczne przedszkole w Gdańsku z dniem 01.08.2023 r.

Przedszkole funkcjonuje na rynku od 14 lat, posiada wszystkie pozwolenia i niezbędne odbiory (sanepid, ppoż., BHP, wydz. architektury) oraz wpis do rejestru placówek oświatowych wraz z przyznaną dotacją oświatową. Placówka ma bardzo dobrą opinię zarówno na rynku jak i wśród organów nadzorujących jej funkcjonowanie (UM, Sanepid, Kuratorium). Przez okres funkcjonowania wszystkie przeprowadzone kontrole zakończone pozytywnie.

Do przedszkola uczęszcza 25 dzieci w wieku przedszkolnym. Opieka nad dziećmi rozliczana na podstawie uzyskiwanej comiesięcznej dotacji przyznawanej dla placówek niepublicznych plus czesne miesięczne tytułem kształcenia dzieci w placówce.

Przedszkole mieści się w budynku wynajmowanym - niski czynsz najmu, umowa zawarta do 2029 roku z opcją pierwszeństwa przedłużenia umowy na kolejny okres. Przedszkole posiada dwie sale dydaktyczne, 2 łazienki dla dzieci, pomieszczenie do odbioru i wydawania posiłków cateringowych oraz niewielkie biuro. Powierzchnia przedszkola ok. 160 m2. Przy przedszkolu znajdują się ogrodzone plac zabaw oraz teren z miejscami parkingowymi dla rodziców.

Przedszkole jak i plac zabaw są w pełni wyposażone. Zatrudnienie: 4 osoby. Zajęcia dodatkowe świadczone przez firmy zewnętrzne.

Oferta skierowana do osób chcących posiadać własne przedszkole – najlepiej dwóch osób/nauczycieli wychowania przedszkolnego, które myślą o prowadzeniu własnej działalności, które będą jednocześnie prowadzić grupy przedszkolne, posiadających jednocześnie uprawnienia do bycia dyrektorem placówki.

Istnieje możliwość przejęcia części pracowników w nim zatrudnionych, którym bez problemu wystawię referencje za uczciwość, rzetelność oraz jakość świadczonej pracy.

Istnieje możliwość prowadzenia żłobka zamiast przedszkola.

Cena odstępnego: 98 000 PLN do niewielkiej negocjacji. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

*Zdjęcie poglądowe.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Zmiana miejsca zamieszkania.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków