Przedszkole w Elblągu • Cena: 350 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 6
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam funkcjonujące niepubliczne przedszkole w Elblągu. Przedszkole działa od 8 lat, dostosowane jest do pobytu 50 dzieci. Placówka posiada wszystkie pozwolenia (Sanepid, Straż Pożarna). Przedszkole otrzymuje dotację oświatową z Urzędu Miasta Elbląg.

Atrakcyjna lokalizacja, w centrum miasta przy spokojnej ulicy jednokierunkowej w otoczeniu domków jednorodzinnych. Dogodny dojazd, przedszkole posiada własny parking.
Przedszkole funkcjonuje w wolnostojącym budynku piętrowym z poddaszem użytkowym oraz podpiwniczeniem - budynek w stanie technicznym bardzo dobrym (nowy dach oraz instalacje). Nieruchomość należy do miasta (b atrakcyjny czynsz), ogrodzona. W pełni wyposażony, atestowany plac zabaw. Budynek jest podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej.
Standard wykończenia pomieszczeń na wysokim poziomie, z pełnym wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia przedszkola.
Sprzedaż skutkuje przejęciem dotacji, aktywnych umów z rodzicami i kadrą oraz obejmuje cały majątek przedszkola niezbędny do prowadzenia dalszej działalności.Brak zobowiązań finansowych związanych z działalnością przedszkola, poza miesięcznymi zobowiązaniami bieżącymi. Brak konieczności finansowania kapitału obrotowego. Brak konieczności ponoszenia nakładów inwestycyjnych (jedynie odtworzeniowe zakupy wyposażenia). Nabywca uzyskuje dochód już od 1. miesiąca po płynnym przejęciu działającej placówki.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi nabywcami. Dokumenty, a także inne informacje dotyczące przedszkola zostaną udostępnione potencjalnemu nabywcy po podpisaniu oświadczenia o zachowaniu poufności.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy miesięczne wsparcie posprzedażowe.


Powód sprzedaży

Zmiana miejsca zamieszkania

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków