Przedszkole Montessori - Józefów • Cena: 399 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty


Niepubliczne Przedszkole oraz Żłobek w Józefowie pod Warszawą. Placówka funkcjonuje od 3 lat i cieszy się bardzo dobrą renomą.
Przedmiotem sprzedaży jest zorganizowana części przedsiębiorstwa.
Spółka ma zawarte umowy dotyczące opieki nad dziećmi, umowę najmu obiektu, umowy o pracę oraz umowy zlecenia z pracownikami, umowy z osobami i organizacjami prowadzącymi zajęcia dodatkowe. Spółka jest organem prowadzącym przedszkole i beneficjentem dofinansowania z urzędu gminy. Spółka posiada kompletne wyposażenie przedszkola oraz pomoce naukowe dla dzieci. W skład wyposażenia wchodzi również wysokiej jakości drewniany plac zabaw. Wynajmowany obiekt posiada wszystkie odbiory i zezwolenia na prowadzenie działalności przedszkola i żłobka. Na ogrodzonym terenie znajduje się w pełni wyposażony plac zabaw. W chwili obecnej są zapisy nowych dzieci na kolejny semestr.
Wynajmowana powierzchnia znajduje się w całości na parterze i zajmuje 368 m2. W skład powierzchni wchodzą 2 sale dla grup przedszkolnych, jedna sala dla grupy żłobkowej, kuchnia do wydawania posiłków z cateringu, toaleta dla personelu i klientów, ogólna toaleta dla dzieci, toaleta dla dzieci z grup przedszkolnych, toaleta dla dzieci z grupy żłobkowej, dwie szatnie z niezależnymi wejściami do budynku (żłobek i przedszkole), trzy schowki/magazynki, piwnica. Czynsz najmu 15 000 zł brutto miesięcznie.
Budynek ogrzewany piecem gazowym. Woda z własnego ujęcia, dwa duże szamba.
W jednej grupie przedszkolnej jest aktualnie 28 dzieci z możliwością zwiększenia do 30.
W grupie żłobkowej jest 10 dzieci z możliwością zwiększenia do 13.
Jest do dyspozycji pomieszczenie, które spełnia wymogi i można je wykorzystać na utworzenie drugiej grupy przedszkolnej do ok 15 dzieci.
W sumie potencjał na ok 60 dzieci.
Dotacja z gminy na jedno dziecko wynosi aktualnie 890 zł
Czesne w przedszkolu wynosi 1 250 zł , od stycznia wszystkie dzieci w przedszkolu będą płaciły 1 600 zł.
Czesne w żłobku wynosi aktualnie 1 200 zł, od września 2021 nowe dzieci w żłobku płacą 1 600 zł. (Aktualnie 4 x 1 600 + 4 x 1 200 zł).
Placówkę obsługuje 7 osobowy personel (umowy o pracę – pełny etat) oraz nauczyciele prowadzący zajęcia dodatkowe na zlecenie. Placówka jest obecnie zarządzana przez właściciela, który jednocześnie pełni funkcję Dyrektora.
Więcej szczegółów pod numerem telefonu.
Cena ofertowa 399 000 zł.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków