Przedsiębiorstwo w branży obróbki stali • Cena: 1 999 999 zł
 • Przychody: 2 800 000 zł
 • Dochody: 300 000 zł
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników: 10
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję na sprzedaż prosperujące przedsiębiorstwo świadczące od 12 lat na rynku europejskim usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu wszelkiego rodzaju wyrobów ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, aluminium oraz stali zwykłej – ocynkowanej oraz malowanej proszkowo. Oferujemy również: bramy i ogrodzenia, poręczę, schody, barierki, dachy ze szkła, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, okucia do jachtów, orurowania samochodów oraz zadaszenia i nietypowe konstrukcje stalowe. Przedsiębiorstwo zlokalizowane w miejscowości Rusinowo obok Rypina.
Budynek produkcyjno-biurowy został wybudowany w 2018 roku z gazobetonu plus elewacja o grubości 15 cm. Dach stanowi konstrukcja stalowa pokryta płytą warstwową o grubości 20 cm. Wysokość budynku 6 mb ze spadem jednostronnym do 5 mb. Jedna brama wjazdowa. Na budynku znajduje się instalacja fotowoltaiczna o mocy 16 KW na starych zasadach prokonsumenckich.
Część biurowa składa się z 2 pomieszczeń biurowych, łazienki dla pracowników biura, aneksu kuchennego, szatni dla pracowników ze stołówką, łazienki dla pracowników produkcyjnych i prysznica. Łączna powierzchnia około 100 m2.
Część produkcyjna składa się z hali produkcyjnej o łącznej powierzchni około 290 mkw. Nad powierzchnią hali znajduje się biuro (patio)dla pracowników nadzoru produkcji o powierzchni 35 m2.
Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 1,5 ha. Plac wokół hali wykonany z asfaltu.
Nasza firma współpracuje z wieloma Inwestorami w Europie. Realizowaliśmy duże projekty takie jak: Kładka dla pieszych w Giżycku, Basen Quarium w Kępnie, wieżowiec w Koloni, Osiedle Signum w Warszawie, Galeria Janki w Warszawie, Designer Outlet w Warszawie, Osiedle Holm House w Warszawie, Główna siedziba KRUZ w Warszawie i wiele innych.
Link do katalogu firmy:
[dane ukryte]

Nieruchomość posiada następujące uzbrojenie w urządzenia infrastruktury technicznej:
- instalację sanitarną,
- wodną,
- elektryczną
- instalację sprężonego powietrza,
- centralne ogrzewanie z kotłowni lokalnej wyposażonej w piec c.o. na ekogroszek, 75 KW
- instalację fotowoltaiczną o mocy 16 kV zmontowaną na dachu budynku,
- instalację telefoniczną na kilka linii,
sieć internetową,
- alarm,
- monitoring.


Zapraszam na prezentację i do rozmów.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i może ulegać zmianie.


Nieruchomości i urządzenia

giętarka trójrolkowa AMOB, giętarka bez trzpieniową Ercolina, komora do piaskowania, szlifiernia do płaszczyzn, szlifierko-polerka, tokarka, wiertarka wieloczynnościowa, kontener biurowy, przyczepa transportowa, Renault master 7 osób 2018 rok, kilkadziesiąt elektronarzędzi marki Hilti, Wurth, Fein, (wkrętarki, wiertarki, szlifierki, wiertnice, nitownice, itp., stoły spawalnicze, odciągi spawalnicze, spawarki TIG, wózek widłowy Toyota, spawarki MIG/MAG, plazma, przecinarki taśmowe i wiele innych. Maszyny i urządzenia nie starsze niż 36 miesięcy.


Wsparcie posprzedażowe

3 miesiące, możliwość przejęcia kadry pracowniczej.


Powód sprzedaży

rezygnacja

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków