Prosperujący serwis samochodowy • Cena: 1 000 000 zł
 • Przychody: 1 100 000 zł
 • Dochody: 400 000 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 6
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferujemy sprzedaż/ odstąpienie dobrze prosperującego, w pełni urządzonego, nowoczesnego serwisu samochodowego do usuwania wgnieceń bez lakierowania, detailingiem, lakiernią samochodową, naprawami mechanicznymi i elektroniką, położonego w Warszawie na mokotowie. Serwis w danej lokalizacji prowadzimy od 3 lat. Profesjonalny wygląd miejsca i jego dostępność, sprawiły, że klientami danego punku detailingowego są nie tylko mieszkańcy Warszawy i okolicznych miejscowości, ale też całego województwa mazowieckiego.

Nabywca przejmuje punkt gotowy do pracy. Jest to idealne miejsce dla detailerów / firm detailingowych posiadających już swoją bazę klientów lub dopiero rozpoczynających swoją ścieżkę kariery.

Przedmiotem oferty jest:
- prawo do wynajmu dwóch lokali, w cenie 12000 zł netto/m-c. Lokalę obejmują 220 m.kw. zaadoptowanych na duże 5- stanowisk, komorę lakierniczą, biuro, pomieszczenie socjalne, szatnię dla pracowników, miejsca parkingowe.

- pomieszczenia na nowoczesne 5- stanowiskowe studio detailingowe oraz lakiernię, w skład którego wchodzi: nowoczesna komora lakiernicza, kanał, podnośnik, sprzęt do wymiany opon, sprzęt do serwisu i odgrzybiania klimatyzacji, 2 kompresory, profesjonalny sprzęt niezbędny do pracy z mechaniki i elektroniki, 2 grupy na FB z ponad 8000 folowersów, 3 strony internetowe, kanal Instagram, (na reklamę wydano ponad 200 000 zł za 3 łata), najwięcej opini pozytywnych z branży PDR w Warszawie etc.
Drugi rok warsztat jest nominowany na laureata Orlów Motoryzacji Mazowsza.

Lokalizacja: Warszawa. Prosty i szybki dojazd z centrum Warszawy. Przed budynkiem znajduje się oświetlony plac parkingowy, wykonany z kostki brukowej.

Lokal wynajmowany jest od firmy. Właściciel lokalu wyraża zgodę na natychmiastową cesję umowy najmu.
Jest to bardzo dobra inwestycja z szybkim zwrotem kapitalu

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt 537 208 848, 537 928 828


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Zmiana Kraju Zamieszkania

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków