Prosperująca pizzeria w centrum Łodzi. Cena do negocjacji. • Cena: 40 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 5
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

UWAGA : 07 kwietnia 2020r. : obecnie zawiesiliśmy działanie lokalu. Bezpieczeństwo ludzi najważniejsze. Oferta sprzedaży aktualna. Niższa cena obowiązuje do końca epidemii. Życzymy dużo zdrowia!

Sprzedamy działający i rozpoznawalny lokal gastronomiczny-pizzerię o powierzchni ok.120 m2, znajdujący się przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Pizzeria  cały czas działa, jest dochodowa – podkreślam : robi obrót i przynosi zysk, nie stratę. (Dokumenty do wglądu jedynie dla poważnie zainteresowanego kupca).

Lokal jest parterowy, spełnia wymagania działalności gastronomicznej. Działa od maja 2017r., posiada dwa wejścia - główne prosto z ulicy Piotrkowskiej i od zaplecza, odbiory sanepidu, p-poż, koncesję na alkohol kat. A., itd. Składa się z sali konsumpcyjnej, kuchni, zmywalni, toalety dla gości, toalety dla pracowników, pomieszczenia socjalnego, biura i zaplecza. Lokal wyremontowany, od początku projektowany i wykonany pod gastronomię. Nowa instalacja elektryczna, internet światłowodowy, ogrzewanie elektryczne, ale w budynku jest też gaz.

Sala konsumpcyjna jest w stanie pomieścić ok 20 osób. Ze względu na życzliwych sąsiadów i właścicielki budynku, praca lokalu nawet do 1-szej w nocy w żaden sposób nie jest dla nich uciążliwa.

Pełne wyposażenie : piec do pizzy, dzieża do ciasta, młynek do sera, lodówki, zamrażarki, naczynia, sztućce, inne przedmioty kuchenne, lada chłodnicza, zmywarka gastronomiczna, frytownica, kuchenki indukcyjne, profesjonalny system wentylacji, alarm, monitoring, wi-fi, telewizor, komputery z oprogramowaniem sprzedażowym.
Lokal sprzedajemy z pełnym wyposażeniem (częściowo widocznym na zdjęciach), stanem magazynu spożywczego, opakowań itp. oraz samochodem osobowym do dostaw marki FIAT Seicento z LPG.

A co najważniejsze – sprzedajemy markę znaną na lokalnym rynku, numery telefonów, które stanowią dla lokalu bazę Klientów. Jako że ok 70% sprzedaży odbywa się w dostawie do firm i klientów indywidualnych, kupujący nie musi zdobywać rynku, bierze go od nas. Lokal działa we franczyzie, można przepisać umowę na kupującego przy zachowaniu starych warunków. Nie jest to przymus, markę lokalu oczywiście można zmienić, ale jako że mamy uruchomione kanały sprzedażowe i reklamę przez internet (powiązane z marką franczyzową), to wtedy trzeba się liczyć, że część klientów odejdzie.

W praktyce jest możliwe, aby lokal przeszedł na nowego właściciela z dnia na dzień, na przełomie miesiąca, w trakcie normalnej pracy. Bo szkoda tracić klientów jeśli będą przestoje.

Lokal jest wynajmowany w prywatnej kamienicy, właściciel to miła i spolegliwa pani, można się dogadać. Umowa najmu do przepisania na kupującego. Miesięczny koszt wynajmu lokalu wynosi - 2836PLN ( w tym woda i tzw. śmieci bytowe pracownicze).

Sprzedajemy z przyczyn osobistych, nie gospodarczych.

Kwota sprzedaży wynosi  99 500 zł. Jest to kwota do rozsądnej negocjacji.
Zapraszamy do kontaktu oraz oglądania (po wcześniejszym umówieniu).
Kontakt : Grzegorz [dane ukryte]
Gdybym nie odbierał telefonu, lub był poza zasięgiem, proszę o wiadomość sms z kontaktem. Oddzwonię.

Imię: Grzegorz
Telefon: [dane ukryte]
E-mail: *************************
Cena:   99 500 zł


Nieruchomości i urządzenia

Nie dotyczy.


Wsparcie posprzedażowe

Szkolenie i doradztwo w okresie po sprzedaży - do uzgodnienia.


Powód sprzedaży

Przyczyny osobiste.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków