Profesjonalna firma technologiczna wraz z nieruchomością • Cena: 3 000 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2008
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż 100% udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością oraz prawa własności nieruchomości biurowo-produkcyjno-magazynowej.
Firma działa w obszarze przemysłu wytwórczego i branży automotive. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, dostarcza swoje produkty do największych zakładów produkcyjnych w Polsce i za granicą, głównie w branży automotive, AGD i energetycznej.
Działalność skoncentrowana jest na projektowaniu i wykonywaniu elementów, maszyn i urządzeń w branżach automatyki przemysłowej i mechatroniki. W działaniu swoim wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniki, jak również sama opracowuje liczne, unikalne projekty.
Rozbudowany park maszynowy obrabiarek CNC oraz doświadczona kadra, umożliwiają precyzyjne wytwarzanie specjalizowanych elementów, części maszyn, form, gniazd technologicznych, gauge, przymiarów itp.

Całość działalności firmy nadzorowana jest poprzez zintegrowany system ERP, zapewniający ciągłą analitykę i dostęp do kluczowych informacji, elektroniczny obieg dokumentów oraz komunikację z systemem finansowo-księgowym.

W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia

Nieruchomość znajduje w samym centrum Aglomeracji Śląskiej na działce o pow.1200m kw., oferując 300m kw. powierzchni biurowej oraz 300m kw.powierzchni produkcyjno-magazynowej.
W skład narzędziowni wchodzą: 2 centra obróbkowe 3-osiowe, 1 centrum 5-osiowe oraz tokarka CNC z napędzanymi narzędziami i osią Y, o bardzo wysokich dokładnościach do 0,02mm.
Ponadto firma dysponuje kilkoma licencjami SolidWorks Standard i Professional oprogramowaniem SolidWorks Simulation oraz SolidWorks Electrical.
Własnością firmy są także 2 samochody dostawczo-osobowe.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków