Profesjonalna firma produkująca odzież • Cena: 7 900 000 zł
 • Przychody: 9 100 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2006
 • Liczba pracowników: 100
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam profesjonalną firmę produkującą odzież, w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W zakres sprzedaży wchodzą środki trwałe (nowoczesny park maszynowy), nieruchomości (nowa hala, której inwestycja zakończyła się w 2018 roku) oraz know-how wypracowane przez lata. Ponadto zostaną przekazane kontrakty i kontakty do bazy stałych klientów. Firma posiada aktualne certyfikaty ISO9001 i AQAP2110 w zakresie produkcji odzieży dla służb mundurowych i wojska.
Moce produkcyjne dla mundurów wojskowych- 2,2 tys sztuk/miesiąc, wdrożono rozwiązania techniczno-technologiczne
Moce produkcyjne dla szwalni dla asortymentu odzieżowego- do 30 tys sztuk/miesiąc, możliwość zwiększenia produkcji o 70% dzięki wprowadzeniu drugiej zmiany
Moce produkcyjne dla krojowni- do 50 tyś sztuk na miesiąc
Etapy produkcji:
kooperacja zamówienia na model, współpraca z największymi markami odzieżowymi w Europie środkowej,
organizacja zamówień dodatków, współpraca z największymi dostawcami dodatków, wypracowane ceny oraz długie terminy płatności fv kosztowych
opracowanie techniczne, konstrukcja komputerowa, wzorcownia, odszywanie pierwowzorów, podział na operacje, podział na szwalnie
układy i rozkrój modelu, numeracja elementów, kontrola jakości rozkrojów, podział na szwalnie
produkcja- szycie- kontrola jakości międzyoperacyjna- prasowanie- kontrola jakości
brakowanie- składanie- pakowanie zbiorcze
wysyłka produkcji do klienta, przygotowanie i wysyłka dokumentów, packing list i fv
Wypracowane krótkie terminy płatności z kontrahentami.

Wykwalifikowana technicznie kadra pozwala na realizację projektów od podstaw, każdego asortymentu odzieżowego.
Przez ostatnie lata firma inwestuje w rozwój osobisty pracowników kadry zarządzającej poprzez szkolenia couchingowe: technologów, brygadzistów, kooperatorów produkcji, kierowników, dzięki którym osiągnęła najwyższy poziom współpracy na powyższych szczeblach oraz nabyła umiejętność negocjacji cenowych z kontrahentami, dzięki którym jest w stanie osiągnąć docelową marżę dochodową.
Firma posiada dodatkowo dwie własne filie zlokalizowane w odległości 50-ciu kilometrów od siedziby głównej, w których odbywa się wyłącznie produkcja pod nadzorem brygadzistów i technologów oraz dwie stale współpracujące szwalnie zewnętrzne, kooperujące na zasadzie wyłączności (możliwość podpisania kontraktu na kolejne lata).
Dla firmy został stworzony inteligentny nowoczesny system zarządzania produkcją na każdym jej etapie (za pomocą ipadów przy stanowiskach i systemu komputerowego), możliwość wdrożenia systemu.
Oferujemy pomoc i kontakty przy zorganizowaniu dodatkowego personelu szyjącego z krajów dalekiego wschodu (Bangladesz, Malezja) co zabezpieczy moce produkcyjne na kolejne lata.
Ilość pracowników- ponad 100.
Przychody- ponad 9mln.
Środki trwałe- maszyny szwalnicze w 90 % automaty, specjalistyczne, automatyczna lagowarka, cutter
Nieruchomości- nowoczesna hala o powierzchni 1200m2, z wyposażonymi nowocześnie biurami, magazynem, krojownią oraz szwalnią.
Wszelkie dodatkowe informacje i wgląd do dokumentów finansowych po uprzednim podpisaniu umowy o zachowaniu poufności.Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków