Produkcja trybun teleskopowych • Cena: 2 500 000 zł
 • Przychody: 3 000 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1994
 • Liczba pracowników: 6
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferta jest skierowana do firm chcących rozszerzyć swoją ofertę produktową o ciekawy produkt, dający duże szanse rozwoju sprzedaży. Oferta obejmuje sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa, która zajmuje się produkcją trybun teleskopowych wraz z całym know-how, referencjami, certyfikatami, maszynami i przyrządami oraz szkoleniami dla nabywcy – w miejscu jego aktualnego funkcjonowania LUB przeniesienie i adaptacja do miejsca wskazanego przez nabywcę. Istnieje możliwość przejęcia pracowników doświadczonych w produkcji tych trybun. Jest także łatwa możliwość rozszerzenia asortymentu o podobne wyroby.
Nabywca otrzyma wszystkie kontrakty już zawarte, aktualne kontrakty w trakcie pozyskania, relacje z klientami, dostawcami, podwykonawcami i partnerami handlowymi, stronę internetową oraz cały ruch przychodzący zapytań ze strony klientów. Oferta obejmuje, na życzenie nabywcy, szkolenie wskazanej przez niego kadry menedżerskiej, działu ofertowania i działu produkcji. W przypadku przeniesienie produkcji w inne miejsce, oferta obejmuje kompleksowe wdrożenie produkcji w tym miejscu.
Oferta zakłada zakaz konkurencji dla obecnego właściciela firmy.
Szczegóły oferty pozostają do uzgodnienia.
Cena i przychody podane poniżej, dotyczą tylko oferowanej zorganizowanej części przedsiębiorstwa.
Firma jest od ponad 20 lat liderem tego rynku w Polsce, mającym na koncie wiele sukcesów, takich jak dostawa i montaż trybun do hali Spodek w Katowicach, do Atlas Areny w Łodzi czy do największej hali sportowej w Kazachstanie na 11 tysięcy miejsc.


Nieruchomości i urządzenia

Oferta obejmuje sprzedaż maszyn, przyrządów oraz pomoc w zakupie pozostałych koniecznych do uruchomienia produkcji. Zakres zakupów, stan techniczny (nowe/używane), pozostaje w decyzji kupującego. Nie ma konieczności kupowania wszystkich oferowanych maszyn.


Wsparcie posprzedażowe

Pełne wsparcie w trakcie i po sprzedaży przez minimum 12 miesięcy.


Powód sprzedaży

Wiek przedemerytalny właścicieli

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków