Produkcja opakowań e-commerce, koperty i folia bąbelkowa • Cena: 1 300 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 6
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Spółka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kopert bąbelkowych, wykorzystując do tego celu papier offset oraz własnej produkcji folię bąbelkową. Oferowane przez nas produkty znalazły szerokie zastosowanie w branży logistycznej i e-commerce, zapewniając ochronę przesyłanym towarom przed uszkodzeniami. Własna produkcja folii bąbelkowej pozwala na elastyczne dostosowanie się do potrzeb klientów oraz zapewnienie konkurencyjności cenowej. Dodatkowo maszyna produkuje jeszcze folię bąbelkową służącą do pakowania produktów.

**Zasoby Spółki:**
1. Maszyna do produkcji kopert: polski producent, wyposażona w moduł do nakładania kleju, co umożliwia kompleksową produkcję kopert bąbelkowych.
2. Maszyna do produkcji folii bąbelkowej: dwa extrudery, szerokość produkcji do 1500 mm, co zapewnia wysoką efektywność produkcyjną oraz możliwość produkcji folii o różnych wymiarach.
3. Kompletne wyposażenie produkcyjne: w skład wchodzi kompresor, agregat chłodniczy oraz inne niezbędne podzespoły do nieprzerwanej produkcji.
4. Samochód dostawczy BUS: umożliwiający logistykę wewnętrzną oraz dostawy produktów do klientów.
5. Wyposażenie biura i magazynu: kompleksowe wyposażenie niezbędne do zarządzania przedsiębiorstwem oraz logistyki. Regały paletowe, wózek widłowy, paleciak elektryczny z masztem.

**Potencjał Rozwoju:**
Na dziale produkcyjnym Spółka obecnie zatrudnia 3 pracowników, pracujących w systemie trzyzmianowym, co pozwala na realizację połowy maksymalnych mocy produkcyjnych. Istnieje możliwość zwiększenia mocy produkcyjnych dwukrotnie poprzez zatrudnienie dodatkowych 3 pracowników.

**Osiągnięcia Finansowe:**
W poprzednim roku spółka osiągnęła obrót na poziomie 3 500 000 zł. Planujemy zwiększenie marży oraz obrotu, co czyni naszą ofertę atrakcyjną dla ambitnych przedsiębiorców, pragnących rozwijać własny biznes w branży produkcyjnej.

**Dodatkowe Atuty:**
- Spółka jest sprzedawana wraz z bazą kontrahentów oraz dostawców, co zapewnia płynne przejęcie biznesu oraz kontynuację działalności bez konieczności budowania nowych relacji na rynku.
- Własność intelektualna oraz know-how w produkcji kopert bąbelkowych i folii bąbelkowej.
- Możliwość rozwinięcia działalności w nowe segmenty rynku dzięki elastycznemu procesowi produkcyjnemu.

**Cena i Warunki Sprzedaży:**
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia spotkania. Sprzedaż spółki planowana jest w dwóch wariantach.
50 % udziałów w cenie – 600 000 zł
100% udziałów w cenie - 1 300 000 zł

Spółka znajduje się w Radomiu obecnie działalność prowadzona jest na wynajmowanej przestronnej produkcyjnej o wielkości 1000 m2.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków