Produkcja kopert bąbelkowych. Koperciarka • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż oferujemy działający, zorganizowany, dochodowy biznes, który zapewni Państwu stabilizację na rynku produkcyjnym. Okazyjna możliwość zakupu maszyny do masowej produkcji kopert bąbelkowych wraz z bazą
kontrahentów oraz producentów i dostawców. Maszyna posiada deklarację zgodności WE tj. spełnia wymogi i normy będące podstawą do oznakowania wyboru znakiem CE. Poprzez wieloletnie doświadczenie udało się nam poznać potrzeby rynku i dostosować produkcję do wymagań i oczekiwań Klientów. Dzięki zaangażowaniu pozyskaliśmy stałych kontrahentów, którzy regularnie zaopatrują u nas własne działalności, gwarantując nam przy tym utrzymanie stabilnej pozycji wśród producentów kopert bąbelkowych. Wypracowaliśmy sobie bardzo dużą sprzedaż, zaufanie i zadowolenie klientów, co skłoniło nas do stworzenia własnej strony internetowej. Oferowane przez nas produkty cieszą się uznaniem w głównej mierze dzięki najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych oraz umiejętnie dobranych materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji. Maszyna w pełni wyczerpuje znamiona kompleksowego urządzenia do produkcji kopert z zabezpieczeniem powietrznym a przy tym wyróżnia się dużą wydajnością produkcji. Jej cechą charakterystyczną jest fakt, że nie wymaga dodatkowych elementów zewnętrznych (innych maszyn np. laminatorów) do przygotowania materiałów produkcyjnych. Do produkcji kopert potrzebne są:
– dwie rolki papieru powlekanego polietylenem (PE),
– dwie rolki odpowiednio szerokiej folii bąbelkowej.
Produkowane koperty są zgrzewane na bokach. Poprzez stosowanie papieru powlekanego PE gwarantuje się doskonałej jakości nadruk a warstwa polietylenu umożliwia zgrzewanie i zapewnia barierowość oraz poprawia wytrzymałość opakowania.


Nieruchomości i urządzenia

Sprzedaży podlega:
- kompletna linia do produkcji kopert bąbelkowych
- urządzenie do podawania kleju HOT-MELT
- drukarka kodów
- stół pasmowy
- kompresor
- profesjonalna strona internetowa
Sprzęt jest w stanie idealnym w 100% sprawny. Gotowy do pracy. Pewny start i gwarantowany zysk bez ryzyka. Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie.
Odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy naszą maszynę.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków